Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mas is van aki nem szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas is van aki nem szeret a parjaval mutatkozni?

Figyelt kérdés
Idosebb vagy sok eve egyutt elo nok, ferfiak valasza erdekelne elsosorban. Tudom nagyon nem szep tolem de egy ideje nem szeretek a ferjemmel mutatkozni. 22 eve vagyunk hazasok. Semmi komolyabb ellentet nincs koztunk, otthon elvagyunk. Kimozdulni viszont nem szeretek vele. A kulseje, modora, megjelenese sajnos sokkal rosszabb lett az evek soran. Regen munkahelyen tobb munkatarsa volt es bent dolgozott. Aztan valtott, kis csapatban kinti munkat vegez. A modora kemenyebb lett, a mozgasat nehezkesnek latom. Kulsore agyon van barnulva, feketedve, ami igen rosszul all neki. ( milyen lesz majd nyaron?)A hajat tusire vagatja. Ez sem elonyos neki. A kommunikacio nem igazan mukodik koztunk. Ha csak finoman is mondok neki valamit ,(pl. Suerintem jobban allna neked ha kicsit meghagynad a hajad vagy oltozkodesben, nekem tetszik a sal.) Ezt rogton sertesnek, kritikanak fogja fel. Tehat nekem O most sem kulsore sem termeszeteben nem tetszik, nehez felvallalnom, hogy O a ferjem. Mit tennetek a helyemben?
2020. máj. 2. 02:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki változik, gondolom te se vagy mai csirke, a bőröd már nem olyan feszes, a hajad nem olyan fényes. De egy életet éltetek le együtt és a jó oldalát kell mindennek nézni.

Szerintem próbáld a pozitív tulajdonságait nézni, biztos hogy van. Az pedig, hogy a kint végzett munka miatt lebarnult... Örülj hogy dolgozik. Légy hálás, és próbáld meg vele szépen megbeszélni a problémákat, ne támadj.

2020. máj. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál beszélgetni vele erről?

Nem kell nagyon neki menni csak megemliteni, hogy régen más volt és az jobban tetszett neked mint a mostani énje. Szerinted hátrányára változott stb


Vagy ilyeneken is sértődés van?

2020. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Velem a férjem nem mutatkozik.

Ja, belemondta a szemembe, hogy inkább az öregasszonyaval mutatkozik mint velem.

2020. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
én elválnék tőle, és hagynám, hogy keressen egy normális nőt.
2020. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Egyedül a durva modort nem viselném el, az számomra kiábrándító.


A többi meg... szégyelld magad.

2020. máj. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

A leírásod alapján felmerült bennem a kérdés, hogy szereted-e te ezt az embert egyáltalán?

Ha amúgy tisztelettel áll hozzád, szeret és megbecsül téged, akkor talán újra át kéne gondolnod a bírálataidat.

Ha régen is csak a külseje volt a fő értêke, akkor... Akkor lehet hogy nem hozzád való.

2020. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
El tudom képzelni, milyen tisztelettel áll a nejéhez, ha az már meg sem mer fogalmazni egy gondolatot, hogy mi állna jobban neki mert az sértés. Csodás házasság.
2020. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán beszélek vele erről. Mondom megsértődik. Télen a sál dolog volt az utolsó amit finoman megemlítettem.

Egy kabátjából /galléros télen teljesen ki volt a nyaka/, elég fura volt, ízlésem szerint jó lett volna egy sál. Hát egy mondatból csinált 100-at. Mit képzelek, az nem férfias.... Letámadom? Dehogy. Valaki kérdezte, hogy szeretem-e? Őszintén, nem tudom. Régen szerettem is ,tetszett is. Úgy látszik semmi nem tart örökké.

2020. máj. 2. 15:57
 9/12 anonim ***** válasza:
JÉZUSOM, szerintem én ismerlek titeket. Abszolút felismertem a férjed a leírásból. Ha azok vagytok, akikre én gondolok, akkor férjed egyik ősrégi kollégája vagyok. Najó, inkább megyek is innen, mielőtt túl kínos lesz ez... (:
2020. máj. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Off: de imádom, h amikor a pasik írják, hogy az asszony elhanyagolja magát, már nem jó nő, nem süt főz takarít és ugrálja körbe a pasit, akkor az oké, hogy a pasi ezt megszólja, mert a nő igenis mindig egész életében 0/24ben legyen a toppon. De ha egy nő szeretné h a pasi jól nézzen ki és kicsit tegyen a kedvére és legyen igényes, akkor: h*lye pics@, jobban jár az a szegény férj ha elhagyod és keres normálisat, meg ezt választottad, úgyhogy ne járjon a szád...-.- agyam eldobom ettől

.. hagyjuk már, a pasiknak mindent lehet, ha egy nő a harmadát szová teszi, akkor egy h*lye l*tyó....-.-

2020. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!