Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozod fel, ha igazságtalanul szakítanak veled?

Figyelt kérdés
Amikor szakít velem valaki, mindig azt érzem, hogy meg kell magyaráznom, miért hozott rossz döntést, hátha akkor belátja, csak egy kis pofon kell neki. Ez abban az esetben van, ha ő hibázott nagyobbat, és nem volt olyan nyitott a problémák megbeszélésére, mint én, és többször előfordult. Volt pár ilyen önsajnálatós, önző emberhez részem, akik veszekedésnél csak magukat nézték, és mégis velem szakítottak, hiába vártam, hogy na most hátha belátja. Úgy éreztem, hogy működhetne a kapcsolat, ha ezt az apróságot megtennék, hogy elgondolkodnak a saját hibáikon, de nem ment. Miért akarom meggyőzni őket? A mostani párom ilyen. Ha szakítani fog, hogy nyeljem le az érvelést, a még nem értettséget? A barátaim azt mondják, hogy ne azért gondolják meg magukat, mert én szónokolok, hanem találjak olyat, akinek enélkül is kelleni fogok, nem pedig eldob az egója miatt a tenni akarás helyett. Olyan nehéz, egy senkinek érzem magam ilyenkor, hogy elment x időm így, és eldob az illető. Pedig szeretnék egyszer egy emelt fős "oké" - Vál távozni, ndm megtörni és sírni. Én is vágyom arra, hogy olyan erős legyek, mint ők
2020. máj. 4. 04:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy okos nő pont ezért lesz egy FÉRFI szeretője.

Nem a csaja, nem a barátnője, nem az élettársa, és pláne nem a neje! A szeretője.


Legyél okos nő!

2020. máj. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy pont te vagy az, aki önsajnáltatós , ragaszkodsz hozzájuk akkor is ha ők szakítani akarnak.


Nem vagy elég jó nekik, nincs szükségük rád, de te azt akarod, hogy jajj lássák be a hibájukat és maradjatok együtt...hát ez szánalom.

2020. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Nincs igazságtalan szakítás! Te fordítva ülsz a lovon, te sajnáltatod magad. Egy szakításnak még különösebb okänak sem kell lennie, elég, hogy nem boldog mellezted, ennek az ellenkezőjéról nem tudsz senkit meggyőzni!

Ne a szakításnál akarj erős lenni, hanem annak felismerésében, hogy valami nem működik. Az meg hogy készülsz, mi lesz, ha szakít a párod eleve jelzi, hogy rossz kapcsolatban vagy..

2020. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Minden szakitasnak oka van. Nincs igazssgtalan szakítás.

A barataidnak teljesen igazuk van.

2020. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Minden csak nézőpont kérdése.


Aki szakít, az mindig igazságosnak érzi, és el sem lehet tőle vitatni ezt az érzést.


Akivel szakítanak, ő mindig úgy érzi, hogy nem igazságos.



Egyébként pedig ne emelt fővel akarj távozni a kapcsolatból, hanem keress olyan embert, akive nem szakítotok

2020. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Szánalmas vagy. Szerinted nem tudja eldönteni valaki hogy akarja e folytatni veled vagy sem?

És még próbálod meggyőzni, hogy lássa be a hibáit?

Milyen hibáit? Azt hogy nem akar téged?


Ne haragudj, de semmi tartás nincs benned.

2020. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

“Ha szakítani fog, hogy nyeljem le az érvelést, a meg nem értettséget”


Erre legfeljebb csak azt tudom mondani, hogy a próbáld a problémák megbeszélését ne a szakítás pillanatáig halogatni. Ha úgy érzed, hogy gond van a kapcsolatban, akkor azt “menetközben” próbáljátok megoldani, amikor a kapcsolatban érzed, hogy szükség van rá, beszélj a pároddal, akkor meg kiderülhet, hogy nyitott-e a javításra. Elég nehézkes ügy szakításkor elōvenni a problémák megoldását, amikor már besokallt.

Azonkívül meg probléma lehet az is, hogy te csak a saját szempontodból látod a konfliktust, a párod orrára kötöd a hibáit, de lehet hogy ō is hibákat érzékel benned, nem érzi, hogy csak neki kellene megváltoznia. Egymás “hibáit” érdemes megvitatni, mert talán nem csak a barátod tehet arról, hogy nem mūködik.. De ezt még idōközben, a kapcsolatban kell megbeszélni, ne várj vele a szakításig...

2020. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!