Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasiknak egy idő mulva lesz vmi heppje és szakitanak?

Figyelt kérdés

Problémamentes szerelem minden esetben. Nekem rozsaszin köd, elvagyunk, minden stimmel, minden jo

Es aztán:

-egyik exem natur nekikezdett mellettem csajozni, megcsokolt mást, randikra ment, az, hogy megbàntott, szakitok, meg sem hatotta (2 év volt együtt)

- másik exem egyszercsak fejébe vette hogy megbizhatatatlan vagyok, már pasira sem nézhettem, szoszerint belebetegedett a féltèkenységbe mint aki megőrült és ezért kidobott (4 év volt)

-harmadik fejébe vette hogy nem jövök ki az anyjával (mondtam hogy en nem akarok veluk élni, max külön a párommal)nem stimmelünk, kidobott, de ugy mint aki soha nem is volt belém szerelmes (fél év volt)


Egy tökéletes kapcsolatban miért kattannak be hirtelen?


2019. jan. 6. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj,de egyik sem tűnik nekem tökéletes kapcsolatnak.Sztem észre sem vetted hogy valami nincs rendben,annyira a magad zárt rózsaszín szerelmes vagyok, biztosan ő is,minden tökéletes Nekem ködfelhőjében éltél.
2019. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezek csak szerinted voltak tökéletes kapcsolatok. Ezeknek a férfiaknak azért kellettél, hogy legyen valaki, míg megtalálják az igazit. Tapasztalatból mondom, egy szerető, szerelmes férfi a csillagokat is lehozza a nőnek.
2019. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Semmi problema nem lett volna ha ők maguk nem kreálnak problemat.

Elsővel a szex is változatos volt, oka sem volt megcsalni.

2. alaptalanul volt féltékeny

3-nak meg inkább az anyja kell


En ezt nem értem

2019. jan. 6. 10:33
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem érted? Nem voltál elég jó nekik.
2019. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nőknél is van ilyen nem csak férfiaknál.

Exem pl jódolgában mikor én a családért külföldön dolgoztam, unalmában megcsalt. Ez milyen szerinted?

Egyszerűen trágya emberek, nincs ezen mit agyalni.

Mindezt úgy hogy sose beszéltem vele csúnyán, nem bántottam, minden heppjét elnéztem. Más pasi már rég ki.baszta volna olyan dolgok voltak. Na de mindegy, csak azért írom hogy ettől még nem kell álltalánosítani. Vannak normális férfiak, és vannak normális nők is.

2019. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól választottál, ennyi.
2019. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztos már az elején sem volt velük minden rendben... Legközölebb próbálj jobban odafigyelni, hogy ki milyen személyiség.
2019. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ok az első gyökér volt.

2. Gyakran néztél pasira? Fiúbarátok?

3. Lehet, az indoklás volt olyan, nem tudhatom.

32/f

2019. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sok embernek nincs tartása..

nemtől függetlenül

2019. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy egészséges és harmonikus kapcsolatra fel kell nőni mindkét félnek... fenntartani, valamint megtartani munkával, türelemmel, alázattal jár, amely ismérvek semmisek amennyiben a kapcsolat igaz és őszinte szereteten alapul...
2019. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!