Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha minden jo csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha minden jo csak a szex nem?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy ideje egy sraccal, aki tenyleg ugy erzem hogy szamomra a tokeletes ferfi, kivul, belul, minden stimmel, ugy erzem mindig ilyen pasira vagytam.

Eddig teljesen olyan volt mint egy tubdermese, egeszen az elso egyutt toltott ejszakaig... tenyleg nem vagyok kritikus, eddig egy ferfival voltam, a volt baratommal akirol tudtam hogy o aztan tenyleg nagyon jo az agyban, tudtam hogy valoszinuleg annal rosszabb lesz, de erre nem szamitottam. Nem szeretnek reszletekbe belemenni, de konkretan sokat mondok, ha azt mondom megvolt a 10 masodperc, ameddig birta... aztan pedig a kovetkezo alkalommal fel sem allt neki.

Akarom hogy mukodjon ez koztunk, de mar a sirogorcs kerulget erre annyira nem szamitottam. Azt erzem hogy hianyzik a volt baratom.

Mit tehetnek? Nem szeretnek olyan lenni akinek ez a fontos, de azert megiscsak ez is fontos valamennyire...

Szerintetek mukodhetne koztunk?

22N


2020. máj. 4. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy túl izgulta a gyerek a dolgot és azért történt úgy, ahogy?
2020. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy kritikus, ilyen férfit akarsz de egyetlen alkalom után sírsz és rohannal vissza az exedhez. Nehogy már minimális energiát is kelljen beleinvesztalni hogy felfedezhetik közösen hogy a jó nektek..
2020. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Én is arra gondoltam jogy nem lehet hogy túlsagosan izgult?

Először próbáljatok csak pettingelni. Utána csak a szexet. Türelem. Simán lehet hogy belejön.

2020. máj. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Dee, tulizgulta, ezt mondta is. De nem tudom nekem ez olyan furcsa hogy nem all fel egy csajra aki elvileg nagyon tetszik neki... en meg nem tapasztaltam ilyet. Meg olyat sem hogy konkretan 5 masodperc legyen az aktus
2020. máj. 4. 10:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy kis teret, szokajatok össze.
2020. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3+1 szabály. Az első három alkalom a következőről szól, Izgulas, Bénázás, Kérdezés. Ha a negyedik alkalom nem lesz kielégítő, akkor is ráérsz dobni.
2020. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez így rossz kombó. Amikor én tartottam a gyors elsüléstől előbb leoráloztattam magam hogy míg viszonzok addig töltődök.... de nekem merevedéssel akkor se volt bajom ellenben nem volt még annyi töltény bennem hogy hamar lőjjek. De ha hamar elmegy és nem is áll ez így bajosabb... szerintem még mindig jobb ez mint azok a kapcsolatok ahol meg csak a szex jó
2020. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Először izgult aztán stresszelt az első alkalom miatt te meg csak raktad rá a nyomást. A szex kicsit több mint hogy puszta fizikai vonzalom alapján megb..k a tetszetős csajokat. A legfőbb szexuális szerv az agy, egy normális szexuális kultúrával rendelkező férfinak nem fog felállni arra hogy sirogorcsod van és az exed képzeld a helyébe..a legnagyobb vágygyilkos ha érezzük hogy a másik feszelyezett az ágyban.


Működni nem hiszem hogy fog köztetek, ő izgulós eleinte és ennek a megoldásához kéne neked is egy minimális szexuális kultúra, elfogadás és türelem ami benned nincs meg. Valamint ugye az szépen kimaradt a sztoriból hogy a szex kétszereplős dolog. Te csak várod hogy felálljon neki és megdugjon pedig neked is olyan nőnek kéne lenned aki eléri hogy a srác ne törődjön semmivel csak brutálisan raizguljon és a magáévá akárhonnan tenni de ez sem sikerült. Csak rányomod az egészet.

2020. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján szerintem még nagyon korai kijelenteni, hogy nem működik a szex. Ő izgult, talán régen is volt nővel, hamar elsült, na bumm. Nem minden férfi áll készen rögtön utána második menetre, és általában ha az első jó, akkor nem is feltétlenül van erre szükség, viszont hogy erre rájöjj, hogy van-e olyan jó az ágyban, mint az exed, vagy akár még jobb is, több idő kellene. Egy alkalom után elásni az egészet szerintem nagy butaság. Megjegyzem, az biztos nem segít, ha rögtön ennyitől kétségbe esel és rohannál vissza az exedhez, még ha nem is mondod ki hangosan, ez igenis érződik. Még jobban fog stresszelni és legközelebb még nehezebben fog felállni, amitől még jobban kétségbe esel, ő meg még inkább stresszel, és tessék, kész is az ördögi kör.

Nőként neked is felelősséged, hogy jól működjenek a dolgok, nem lehet csak elfeküdni és várni a csodát, aztán megsértődni, hogy mi az, hogy nem működik, amikor elvileg vonzódik hozzád. Főleg ilyen kérdésekben, ami nagyon durván hatással van a férfiegóra, a szexualitásra, igenis türelmesnek és megértőnek kell lenni, amennyire csak lehet, különben magadnak is ártasz.

Nincs azzal baj, ha fontos a szex, de elvárni, hogy rögtön egyből minden flottul menjen, balgaság. Ez nem így működik. Az exeddel az első ilyen élményed nem mérvadó, ő volt az egyetlen férfi eddig az életedben, nem mindenki működik ugyanúgy, minden pasi más. És eleve az, hogy úgy állsz hozzá az új sráchoz, hogy csak rosszabb lehet, mint az exed, már ne is haragudj, de ostobaság a részedről. Honnan tudod? Honnan tudhatnád egyáltalán? Nincs viszonyítási alapod, az, hogy ahogy együtt csináltátok, neked tetszett, nem jelenti, hogy nem létezhet ennél jobb. Nyilván ez is egy olyan dolog, amit simán kimutathatsz tudat alatt az új pasinak, érzi a nyomást, a feszkót, és az is árthat a teljesítményének.


Szóval, röviden: naiv vagy, tapasztalatlan, és kicsit buta is, ha rögtön ennyi alapján már rohannál vissza az exedhez, és elásnád ezt az egyébként ígéretesnek tűnő kapcsolatot. Egy alkalomból nem lehet leszűrni, hogy nem illetek össze szexuálisan.


Én is nő vagyok egyébként, több partnerrel a hátam mögött, nem a levegőbe beszélek. Minden exemmel másmilyen volt az első együttlét, mindegyikükkel kellett idő összeszokni, még akkor is, ha az első pillanattól kezdve tökéletesnek indult, és mindegyik aktuális pasimról meg voltam győződve, hogy ennél jobb sosem lehet, aztán végül mégis.

2020. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Első alkalom után mész is vissza az exedhez, tipikus nő. Ti meg azt várjátok tőlünk hogy gyerekkel, hitellel, mindennel fogadjunk el titeket.
2020. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!