Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha minden jo csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha minden jo csak a szex nem?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy ideje egy sraccal, aki tenyleg ugy erzem hogy szamomra a tokeletes ferfi, kivul, belul, minden stimmel, ugy erzem mindig ilyen pasira vagytam.

Eddig teljesen olyan volt mint egy tubdermese, egeszen az elso egyutt toltott ejszakaig... tenyleg nem vagyok kritikus, eddig egy ferfival voltam, a volt baratommal akirol tudtam hogy o aztan tenyleg nagyon jo az agyban, tudtam hogy valoszinuleg annal rosszabb lesz, de erre nem szamitottam. Nem szeretnek reszletekbe belemenni, de konkretan sokat mondok, ha azt mondom megvolt a 10 masodperc, ameddig birta... aztan pedig a kovetkezo alkalommal fel sem allt neki.

Akarom hogy mukodjon ez koztunk, de mar a sirogorcs kerulget erre annyira nem szamitottam. Azt erzem hogy hianyzik a volt baratom.

Mit tehetnek? Nem szeretnek olyan lenni akinek ez a fontos, de azert megiscsak ez is fontos valamennyire...

Szerintetek mukodhetne koztunk?

22N


2020. máj. 4. 09:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat!

#9 nagyon koszonom hogy ilyen hosszan es ertelmesen kifejtetted, atgondolom amit irsz!

Adok szerintem meg 1-2 eselyt ennek, aztan eldontom hogy mi legyen, remelem tenyleg csak az izgulas volt es ez el fog mulni

2020. máj. 4. 11:27
 12/18 tiril ***** válasza:
58%

Hát remélem nem csak a tengeri csillag pózt alkalmazod vagy a kiterült OSB kartonlapot. De a viccet félretéve, biztos csak izgult, legközelebb már jobb lesz, picivel több szenvedélyt is viszel bele és nem lesz gond. Ha a külső belső tulajdonságok ennyire klappolnak, akkor türelmesnek kell lenni és ezen a téren is minden fog idővel. Kitartást és sok sikert kívánok.


F/Skorpió

2020. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Rástesszel,mert tudja teljesitenie kell és valszeg tudja a multjáról,hogy ez sosem ment neki igazán.


szexelj vele minél tőbbe,hogy picit megszokott legyen neki.Igy elhiszi,hogy valóban kell neked és ha már többszor jár benend,akkor nem lesz a felhők felett 1000 méterrel :)


Amugy meg lidokaint a makkjára,vagy lidokainos gumit neki.Az is segit.

2020. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Adj a dolognak 1 hónapot, mondjuk 10 szexuális alkalmat. Meglátod hogy fejlődőképes-e, vagy konstans béna az ágyban.
2020. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

22évesen azért még nem lehet olyan nagy tapasztalatod férfiakkal. Nőként mondom, hogy szinte minden férfival előfordulhat ez, kapcsolat kezdetén, vagy közben valamikor, ezt tapasztaltam,és nem vagyok egy mai darab. Ilyenkor kell a türelem és a szeretet meg a szerelem ugye, és nem csak egoistaként a saját örömünket nézni, aztán ha az nincs meg rögtön, akkor dobni a másik emberi lényt mint valami lyukas zoknit.

Arra is gondolj, hogy a hisztiddel akár egy traumát is kiválthatsz nála. Eleve magasra tetted a mércét, és előre elhatároztad, hogy ő ezt úgyse tudja majd megugrani. Gondolod, hogy ő ezt nem érzi tudat alatt?

2020. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tinédzser koromba ugyanígy borzalmas volt a sráccal és vissza is szaladtam az exemhez.


Ez eddig egy próbálkozás volt? Én azt mondom adj még esélyt ennek. Valószínű azon kezdett el izgulni, hogy ilyen hamar elment és ezért nem is működött másodjára.

2020. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen valoszinuleg tenyleg a szeretet, vagy a szerelem lenne az ami ezzel kapcsolatban erdektelenne tenne es megertove. Sajnos valoszinuleg nagyon koran mentem ebbe bele, meg a szivem a volt parom fele huz. Azert adok ennek egy eselyt. Koszonom!
2020. máj. 4. 20:55
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hqca szíved és a tested is a volt barátod felé húz, akkor viszont ne erőltesd szerintem. Ne hazudtold meg, amit a szíved meg a tested akar.
2020. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!