Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élők, Heti hány alkalommal szexeltek a párotokkal, s ilyenkor melyikőtök a kezdeményezőbb?

Figyelt kérdés

Sok éves kapcsolatban vagyunk. Eleinte első 2 évbem napi 3-4 alkalommal is összebújtunk, manapság jó esetben minden 5. napon, mert hogy ekkora a libidója. Sőt, adott testrészeit hónapok óta nem láttam, mert nem elégedett vele, undorodik tőle, viszont számomra fontos a vizuális inger és törödni is szeretek a melleivel. Ő ezt nagyon nem szereti, így ha van is szex, az olyan mint a filmekben, amiktől már gyermekkoromban is rosszul voltam, felül melltartó, póló, esetenként pulcsi.


Ez a normális? Heti egy alkalom? És ettől legyek kielégült és boldog? Gondolatban sokszor félrekacsintottam már, lett volna alkalmam dögivel, de van tartásom... nem tudom meddig.

Ő nem kívánja többször, így ha engedne a vágyaimnak, az szerinte kb erőszak, mivel nem igényli.


Nem megoldást kérek, hanem eszmecserét. Köszönöm



#probléma #párkapcsolat #libidó #párkapcsolati gond #kevesebb szex #libidóhiány #ellaposodott szexuálitás #kezdeményezőbb partner
2020. máj. 2. 10:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Szia

Én ugyan csaj vagyok de sajnálom ha nem mutatja meg neked a testét, az elcseszi az egész szexet szerintem :D nem akarok gonosz lenni de sokáig ezt nem fogod bírni jó lenne meg beszélni vele ..:D nekem napi szinten sem sok a szex.

21/L

2020. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Önértékelési problémája van. Foglalkoznia kellene vele, te csak mellé állni tudsz, és segíteni, hogy szépnek találod.

A megoldást neki kell megtalálnia. Fogyókúra, sport, ha a melle zavarja plasztika, és pszichológus!

2020. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod hónapok óta nem láttad... Tehát ezek szerint előtte nem volt ilyen probléma.

Mi változott, mi történt hogy elkezdte utálni saját magát?

Szerintem azért nincs több, mert saját magával van problémája. Ezt kéne megbeszélni, megoldani és a gátlást feloldani benne. Utóbbiban tudnál neki segíteni és lehet utána nem csak heti 1 alkalom lenne.

Nyilván egy friss kapcsolatban napi vagy akár napi többször is lehet, ami idővel el kezd csökkenni. De a mostani heti 1 előtt rendben volt a dolog köztetek?

Ne haragudj hogy szinte csak kérdezek, de ezek nélkül nehéz többet mondani,mint amit írtam.

2020. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
2 havi 1, nekem bőven elég 😅
2020. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Első 2 évben napi 3-4? Na jó, ez már orvosi eset, vagy kamu. Tehát hetente 21-28 szex? Ami egy hónapban átlagban 800. Egy évben 9600. Két évre levetítve 19200. Majd hirtelen éves szinten lecsökken 72-re, ami két évre számítva 144.


Szóval a 19200 vs 144 alkalom.


Na ezt tudod kinek add be. Ha már trollkodsz, akkor ne kamuzz túl nagyot legközelebb!


Ha óvszerrel toltátok, akkor középárfolyamon is számítva közel 5 millió forintodba fájt volna. A napi 3-4 akció után mit lőttél a végén? Ma is, holnap is, holnapután is. Mesélj már róla hogy ezt hogyan bírtad fsszal, a barátnőd meg cunával? Nos, ez sokunkat érdekelné!

2020. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló, nem vagy gonosz, igazad van, elcseszi a dolgot.


Igen, önértékelési problémái vannak, tini kora óta. Megismerkedésünkkor is takarta, melltartóban volt stb, de aztán voltak szabadabb időszakok is, de inkább takargatta, mint sem. Igen, ő is szeretné plasztikáztatni, módosítattna a formáján (még nem szült) amire a jelenlegi helyzetben nincs pénze, pénzünk. Így gondolhatod, hogy nem közgyógyba intézné az ember, szóval pszichológus 15-20.000/óra, sajnos jelenleg nem opció.


A libidója ennyi és kész, kb patt helyzet. Mivel ez évek óta húzódik, voltak olyan helyzetek, melyek nem hajtották a malmomra a vizet, messenger flört, vagy személyes, nem, nem vagyok Szent, de a legtöbb dolog felfújt volt, bár benne nyomot hagyott, h majd én jól meg akartam csalni...


Kérdezz csak kedves harmadik, így látom, hogy tényleg érdeklődsz, s segíteni szeretnél

2020. máj. 2. 10:57
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ha a mellével, testével nem lenne elégedetlen ilyen szinten, hogy neked se meri megmutatni, akkor a libidója is kicsit magasabb lenne. Azért a nemi vágyat elég sok pszichés tényező befolyásolja (férfiaknál is, de nőknél aztán főleg), ha amúgy az önbizalma, önértékelése a béka hátsója alatt van kettővel, akkor érthető, hogy nem kívánja sokszor a szexet.

Oké, hogy nem megoldást kértél, de szerintem amúgy tudsz neki segíteni azzal, hogy nem erőlteted a gyakoribb szexet, elfogadod, hogy ő most így érez, de cserébe érezteted vele, hogy számodra ő a leggyönyörűbb és így is borzasztóan kívánod. A kommunikáció fontos eleme a szexualitásnak, és nem csak aktus közben. Ne azt mondd neki, hogy neked kevés ez a szexmennyiség, mert azt rögtön támadásnak és kritikának éli meg, és teljesen másképp áll a további beszélgetéshez is, hanem kérdezgesd, hogy miért nem tetszenek neki a mellei, mi baja a testével, nem érted, mert szerinted tökéletes így is, satöbbi.


Nálunk egyébként nagyon változó, mi 6 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, eleinte nyilván nekünk is minden nap volt szeretkezés, de ez elég hamar elmúlt, beállt egy stabil 2-3 napi ritmusra. A nászúton persze előfordult napi többszöri is, de ez tényleg annak a különleges helyzetnek szólt (lásd: pszichés tényezők a libidóban). Jellemzően én (nő) vágyom több együttlétre, a férjemnek kicsit kevesebb az igénye (és alapból szorongóbb típus, plusz ő is szégyelli a testét, kicsit meghízott, mióta összejöttünk - lásd, férfiaknál is van ilyen, ez nem női specifikum), de az változó, hogy mikor mennyi. Nekem ez nem probléma, tudom, hogy vele jó a szex, tudom, hogy szeret és kíván, nem fogom emiatt sem elhagyni sem megcsalni, a boldogságom nem a szex mennyiségétől függ. Ha nagyon hiányzik már, és rajta látom, hogy nem kapható a dologra, akkor inkább megoldom egyedül, kicsit lenyugszom, kevésbé leszek követelőző, és így egyébként neki is több kedve van a dologhoz.

Azt nálatok amúgy nem tudom nem a testével való elégedetlenség számlájára írni, hogy eleinte napi 3-4 volt, most meg heti 1. Akinek eleve heti 1 a libidója, az hiába van új kapcsolatban (főleg az első 2 évben, még 2 hónapig esetleg), nem fog napi 3-4x akarni összebújni. Szóval ezt a lelki parát kéne nála valahogy kiküszöbölni, és akkor ha nem is a napi 3-4-re áll vissza a dolog, de heti többször tuti benne lenne ő is.

2020. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

5.


Ez a napi 3-4 szex általában olyan szokott lenni, hogy emlékszik rá az ember, hogy volt olyan is párszor. És akkor azt hiszi, hogy már minden nap ennyi volt. De ha beállított volna egy szexszámlálót, lehet a napi átlag 1 se jönne ki.

2020. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de azért az számomra is hihetetlen, hogy 2 éven keresztül naponta 3-4 alkalommal szexeltetek, aztán meg lett belőle heti egy. Oké, hogy egy kapcsolatban csökken az aktusok száma, de azért napi 4-ről heti 1-re? És miért két év után? Ha valóban ekkora a libidója, és csak a kezdeti tűz miatt volt nagyobb, akkor az nem tart fél évnél tovább általában...

De egyébként is...kinek van ideje napi 4 szexre? Nem lehet, hogy akkor még szart se csináltatok egész nap, most meg mondjuk dolgoztok és egyszerűen nincs annyi energia?

2020. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kedves 5. A heti és havi arányoknál elszámoltál egy tizedest, 80 lesz az a 800. Nem használtunk óvszert, vannak más módok is. Nyílván nem minden napot töltöttük egymással az első években, így ha találkoztunk heti 3-4 napot együtt voltunk, nem volt akadály a napi 3-4 alkalom. Nem, nem a 2. Év végén váltottunk a heti 20ról heti 1re, ez egy folyamat, és kettőnk közzül nem én akarok trollkodni. Köszi
2020. máj. 2. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!