Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy barátom napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy barátom napi 1x tud elmenni és elég neki a heti 2 szex?

Figyelt kérdés

Elején se volt nagyon más, két éve vagyunk együtt, ő 23F én 22L.

Mikor összejöttünk párszor sikerült a napi 2, de nem volt rendszeres.

Ilyen fiatalon létezhet, hogy neki a heti 2 együttlét elég? A szex jó, kíván is engem, mert sokszor simogat, bókol, ha fogdos szinte mindig fel is áll neki, de úgy a szexre általában heti 2x kerül sor, hétvégén, mikor tudunk pihenni rendesen. Hétköznap mindketten dolgozunk.

Orálisan illetve kézzel is szoktam ha úgy van, azt is imádja, de ezekből se megy csak napi 1. Múltkor mikor este is kicsit összemelegedtünk nem tudott elmenni, pedig erekciója volt, mert azt mondta rágörcsölt, hogy sikerüljön másodjára is.


Ilyen van, srácok? Nem rosszból, nem erőltetek semmit neki, csak érdekel, hogy ez mennyire ritka...


2020. máj. 4. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nincsen evvel semmi gond, ha egyezik a igényeteknek a szintje akkor ne görcsölj és agyalj rajta, mert teljesen felesleges. Nincsen kőbe vésve az, hogy mennyit kell szexelni, ha azonos az igényetek akkor rendben van, mert mindkettőtök számára oké.
2020. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Huszonéves koromban én sem mindig vágytam a gyakori vagy ismételt kielégülésre. Sokkal többet jelentett a barátnőmet átölelni, hozzábújni órákig. Azt hiszem, hogy ezen a téren a férfiak széles skálán helyezhetők el. De persze ha neked kevés, amit a társad nyújt, akkor manapság már rengeteg az elérhető afrodiziákum. De azzal biztos, hogy nem teszel jót vele, ha elvárásokat támasztasz, vagy felemlegeted az elégedetlenségedet, mert az ilyesmi az, ami aztán igazán blokkolni tudja a férfiak libidóját. Az a jó, ha a többet akaró fél meg tud elégedni azzal, amit kap. Ez férfiakra és nőkre is igaz. Bárminek az erőltetése csak tovább ront a helyzeten.
2020. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Persze, ezt jól tudom és nem is erőltetem, vagy piszkálom őt. Igazából a heti 2 nekemis bőven elég, hisz én is kimerülök munkába, sokszor csak összebújunk este és alszunk. Szíve összes szeretetével szeret amúgy, kedves, önzetlen, bújós, rettentően szerelmes vagyok belé és eszembe se jutna elhagyni őt emiatt. Itt a kérdés kiírás inkább azért történt, mert egyik "barátnőm" elültette a bogarat a fülembe, hogy ők anno az exükkel emiatt mentek szét, mert kevés volt a szex és megijedtem, hogy talán nálunk is az? Igazából csak fel akartam mérni, hogy ez mennyire átlagos.


Tudom, hogy ha felhoznám neki rögtön rágörcsölne és nem menne semmi, nem is beszéltem még vele erről. Örülök, ha ez igazából normálisnak számít, én is annak a híve vagyok, hogy inkább több szeretet legyen a kapcsolatban, mint naponta szex.

Maximálisan kielégítő akarok lenni számára, de megtartva az egyensúlyt, hogy ne is legyek sok neki. Úgy gondolom akkor így rendben vagyunk. :)

2020. máj. 4. 14:43
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen... De a szexuális étvágyat is lehet feljebb és illetve lejjebb tornázni. A két emberen múlik.
2020. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért egy férfi nem úgy van kitalálva, hogy napi 3-5 menet menjen. Mégis hogyan? Mit lő a végén? Nekem kell vagy 12 óra a kettő között, mert a második már nagyon-nagyon nehezen menne. Ha egyszer rendesen ki van csavarva a cerka, akkor megnézném én ki az az ember, aki 5 perc múlva nekilát a másodiknak, majd végez 5 perc alatt.
2020. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem sportol, mozog semmit, nem él egészséges életet, ne adj Isten el van hízva, az nyilván kevesebbet bír, mint bírna akkor, ha normálisan élné az életét.
2020. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szokványos,de attól még előfordulhat..Mondjuk azért remélhetőleg ahogy korosodtok nem fog még jobban csökkenni a libidója,mert akkor már nem sok minden marad..Mert heti két együttlét 45 évesen,két gyerekkel oké,de 23 évesen azért valljuk be,elég kevéske.
2020. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Később eg csak kevesebb lesz. Már nem elkeserítésből mondom.


Szóval kell a közös akarat hozzá. Új dolgok, amitől izgalmasab lesz.

Beszéljetek róla! 🥰

2020. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Párom 25 éves, 2.5 éve vagyunk együtt, és én is folyton hallom a többszörös orgazmusos cikkeket, és ilyenkor gondolkozom, hogy velünk van a baj?!

Páromnak is elég az 1 orgazmus / nap, múltkor érdekes módon szex után fél órával sikerült még egyszer kielégíteni kézzel, de egyébként nem is szoktunk duplázni, egyikünknek sem, csak szökőévente.

Mi is fáradtak vagyunk, karantén előtt HAVI 4-6 szex volt, így talán fixen megvan a 6. Eleinte ment az is, hogy egymás után 3 nap egymásnak esünk, már nem.

Szerintem kb. heti 1 szeretkezés szükséges egy jó kapcsolathoz. Ha neked pedig elég a heti 2,semmi baj nincsen.

24N

2020. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen pasi, nem olyan ritka sajnos. Sportos pasival is előfordult már, hogy csak ennyit tudott.
2020. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!