Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy barátom napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy barátom napi 1x tud elmenni és elég neki a heti 2 szex?

Figyelt kérdés

Elején se volt nagyon más, két éve vagyunk együtt, ő 23F én 22L.

Mikor összejöttünk párszor sikerült a napi 2, de nem volt rendszeres.

Ilyen fiatalon létezhet, hogy neki a heti 2 együttlét elég? A szex jó, kíván is engem, mert sokszor simogat, bókol, ha fogdos szinte mindig fel is áll neki, de úgy a szexre általában heti 2x kerül sor, hétvégén, mikor tudunk pihenni rendesen. Hétköznap mindketten dolgozunk.

Orálisan illetve kézzel is szoktam ha úgy van, azt is imádja, de ezekből se megy csak napi 1. Múltkor mikor este is kicsit összemelegedtünk nem tudott elmenni, pedig erekciója volt, mert azt mondta rágörcsölt, hogy sikerüljön másodjára is.


Ilyen van, srácok? Nem rosszból, nem erőltetek semmit neki, csak érdekel, hogy ez mennyire ritka...


2020. máj. 4. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Élettársam komolyan sportolt- csapatsport, nem iszik, nem dohányzik mégis ennyi az igénye.

Nekem is.

Viszont a szex nagyon jó.

Inkább azt tartom zavarónak, hogy egyesek-szerintem kompenzálásként-próbálják a másik embert stresszelni, hogy attól értéktelenebb, mert kevesebbszer vannak együtt.

2020. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

korábbi kapcsolataimból kiindulva és a mostanival összehasonlítva azt vettem észre, hogy azzal a partnerrel, akivel nem volt orgazmusom, többször akartam szexelni, mint azzal, akivel igen. Szóval szerintem elmondható, hogy ha jó a szex, akkor kevesebb mennyiség is elég belőle heti szinten, mert ha te is elmész, nagy valószínűséggel neked sem jön meg hozzá azonnal a kedved, hanem kell hozzá egy kis idő. Mi kb egy nap szünetet szoktunk hagyni két aktus között, de ez kellően elég ahhoz, hogy a kövi alkalommal egyszerre tudjunk elmenni :D

22l

2020. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!