Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszta lap után ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta lap után ti hogyan hesegetitek el a régi hibák gondolatait a fejetekből?

Figyelt kérdés

Tiszta lappal indultunk 2 hónapja, volt egy kis különlét. Mindketten hibáztunk, én talán többet is. Tiltogattam, hisztiztem, féltékenykedtem, kutakodtam és ezzel megőrítettem. Ő is hibázott. Nem mindig mondott igazat, chaten flörtölt egy lánnyal és tagadta, hogy az flört lenne (szerinte barátok voltak, a lány egyértelműen nyomult ő meg nem jelezte neki, hogy foglalt, de nem is nyomult rá). Ezen felül sokszor figyelmetlen volt.


Tehát mindketten kivettük a részünket. Első kapcsolata volt mindkettőnknek. 3 hónapra külön mentünk, kicsit átgondolni, eldönteni mit is szeretnénk. Egyikőnk se kavart közben senki mással.

3 hónap különlét után tudtuk mit szeretnénk : egymást. De mostmár okosabban. Gyerekkorunk óta igazából odavoltunk egymásért, mielőtt összejöttünk 6 évig barátok voltunk, 2 évig voltunk amúgy kapcsolatban.


Jól akarjuk csinálni. Ő a saját részéről mindent megtett (szó nélkül!!) mikor újrakezdtük. Letiltotta mindenhonnan azt a lányt, folyamatosan figyelmes, meglep, kedveskedik, érezteti, hogy szeret. Én nem kutakodok, nem ellenőrizgetem, megadtam a második eséllyel együtt a bizalmamat is neki és úgy látom nincs okom aggodalomra.


Mégis sokszor eszembe jutnak a régi dolgok... és olyankor elszomorodok. Pedig lezártuk és egymilliószor átbeszéltük a-tól z-ig.

Idővel halványulni fognak ezek a negatív gondolatok?


Tényleg vele akarok lenni és tényleg változtunk egymásért. Nem akarunk külön lenni, iszonyat nagy szerelem van, csak sok hülyeségünk van sajnos, mert teljesen tapasztalatlanok vagyunk.


Szerintetek?

21L és 22F


2020. máj. 5. 21:08
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mi is kb. ennyi idősen ismertük meg egymást a párommal. És első szerelem volt mindkettőnknek. De bevallom, soha nem fordult elő ilyen a kapcsolatunk 10 éve alatt...


Nem azért nem ajánlják az újrakezdést sokszor, mert vérbűnt követnek el a felek, hanem, mert pokoli nehéz tovább lépni a régi sérelmeken. Megtettek mindent, hogy megadjátok az új alapot a kapcsolatnak... De hol tartasz vele? Ha ezt nem fogod tudni magadba lerendezni, akkor hosszú-hosszú szenvedés vár rátok, mire végleg feladjátok.

2020. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mégis sokszor eszembe jutnak a régi dolgok... és olyankor elszomorodok. Pedig lezártuk és egymilliószor átbeszéltük a-tól z-ig.Idővel halványulni fognak ezek a negatív gondolatok?"


Rajtad múlik!

Éretlen vagy még. Ha megint elkezded emlegetni,

vagy az első vitánál megint a fejéhez vágod, akkor

vége. Akkor már nem lesz értelme, mert a fél élet ezzel fog elmenni és váltok.


Úgyhogy nőj fel! Kezeld felelősen. Bízz benne,

mert ő most azon dolgozik.

Amíg nem botlik ugyanezzel, addig ez tabu.

Töröld ki az agyadból, lelkedből az előzményeket.

El kell döntened magadban is, hogy bízol-e benne,

bízol-e magadban.

2020. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha ne emlegesd fel a múltat, mert gy képtelenség javítani a kapcsolaton.


Én is újrakezdtem az exemmel, és rájöttem a hibáimra. Tanultam belőlük.


Engedd el ami volt, előre nézz, ne hátra!

2020. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!