Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egy "régi női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy "régi női barátjával" chatel Megcsalás?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem észre hogy a barátom beszél egy lánnyal, aki állítólag régi barátja, sokszor kisegítették egylast nehezebb időkbe de soha nem találkoztak.

Megkérdem ne beszéljen vele mert engem zavar, még is ígérte, de folytatták, de már a beszélgetést ki is törölte. Nagyon összeveztunk és féltékeny voltam. Megigérte ha ennyire zavar, többet nem beszél vele.

2 hete távol vagyunk egymástól, de a laptopon bejelentkezve maradt, akkor látom hogy ami óta nem vagyunk egymás mellett újra beszel a lánnyal, 2 óran át videozik vele. Én meg el vagyok hanyagolva.

Ő nem tudja hogy én ezr tudom.

Szerintetek lehet férfi és nő között barátság?



2020. ápr. 3. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok és én is tanácstalan vagyok. Amikor mellettem ült és mobilozott nem foglalkoztam vele, most már ez nem így lesz, elég volt. Fogja a munkára, fogja a haverjaira, holott egyszer láttam, hogy elég sok nővel, állítja kollégákkal chatel. Akkor miért nem a céges mobilján keresik? És pont hétvégén halaszthatatlan az adott dolog, amikor én ott vagyok vagy ő itt van nálunk? Mostanában már nem is nézem kikkel beszél, nem bosszantom rajta magam, viszont a napokban megkértem tőle ezt fejezze be, mert szó nélkül lelépek. Kíváncsi vagyok tartja-e magát ehhez vagy lehet keresni mást aki ezt majd elnézi. Bár az nem lesz könnyű.
2020. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy chatel egy régi nő barátjával, szerintem önmagában nem gond. A videózás (főleg 2 órás...) már lehet engem is frusztrálna, de próbálj ne többet belelátni ebbe.

Szerintem a te részedről ez a tiltogatás, laptopba belenézés is nagyon nem szép dolog, egyáltalán nincs bizalom a kapcsolatotokba.

Nektek kéne egy nagy beszélgetés, amiben nem egymást támadjátok hanem ész érvekkel végigbeszélitek a problémát (ha tudjátok, persze) és kitaláltok valami megoldást. Mindketten hibáztok, te tiltod és korlátozod, ő figyelembe se veszi a kérésed, te kutakodsz, ő folytatja... szép páros! :D


Férfi és nő között pedig lehet barátság, bizonyos határokig. Inkább haverságnak mondanám.

2020. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat
2020. ápr. 3. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Világéletemben (65f) sok női barátom volt, szóval ezért kár aggódni.

Az nem nagyon bizalomkrltő, hogy megígér valamit, de nem tartja be!

A 2 órás videózás, hát nem tudom, az már határeset.

És az is tény, hogy a 3 hosszú kapcsolatom mind barátságból indult.

2020. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez már határ eset én már jártam úgy, hogy a barátságból szerelem lett. De az a nem mindegy, hogy az én barátom velem jött össze.
2020. ápr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok nálunk szakítás lett belőle, besokalltam. A mai nap felhívtam és közöltem vele, hogy ő engem ebben a kapcsolatban egyáltalán nem tisztelt. Olyan volt, mintha egyáltalán nem lepte volna meg és nem hatotta meg. Lehetséges, hogy erre ment ki a játék, hogy kikészítsen én szakítsak, aztán még én legyek a bűnbak. Korábban megkérdeztem, hogy számára a kollégák barátok fontosabbak vagy én? Nem válaszolt. Ekkor már megfogalmazódott a fejemben a szakítás gondolata. Sőt azt is gyanítom, hogy valamelyik "jóakaró" barátja direkt úszított ellenem, hogy lekopjak. Hát sikerült. Döbbenet, hogy milyen gonoszak az emberek és hogy irigylik más emberek boldogságát. Egy darabig nem lesz senkim az biztos. Most nyugalmat akarok. Azt javaslom te is légy résen, mert ezek a "régi lány barátok" veszélyesek...
2020. ápr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!