Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi belekényelmesedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi belekényelmesedik egy hosszú kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom 9 évig tartott, de a 7. évtől teljesen megváltozott: nem ölelgetett, nem puszilgatott, nem mondta, hogy szeret, nem kedveskedett nekem sehogy. Megemlítettem neki többször is, hogy én nem érzem így jól magam, ekkor 1-2 hétre megváltozott, aztán ment minden ugyanúgy. Igen, ezt 2 évig húztuk, mert reménykedtem, hogy egyszer tartósan változni fog, aztán elegem lett.

A mostani kapcsolatom 6 éve tart, és ugyanezt kezdem észrevenni. :( Ismét megemlítettem, ideig-óráig van változás, aztán semmi...

Mit kéne tennem, hogy tényleg, valós változás legyen? Már kezdem azt hinni, hogy ha szakítok a mostani párommal, a következővel is ugyanide lyukadnánk ki. Nem akarom így, kedvességek, szeretgetés nélkül leélni az életemet. :(


2020. máj. 6. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez a 7 éves idöszak valoban kapcsolatprobálo általában (sok cikk foglalkozik ezzel). Lecsengenek a nagy lángolások. Ellenszere ha párod ismeretében közösen uj, mindkettötök számára vonzo tartalommal töltitek meg kapcsolatotokat. (Ez a program nem a 7. évtöl indul!!!)
2020. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nem és szerintem fontos ebben a visszacsatolás is. Nálunk szeretet kimutatás szintjén nincs probléma, bár én vállaltam a szemét szerepét, mikor húsvétra tusfürdőt kaptam, neki meg olyan dolgokat vettem, aminek tényleg lehet örülni. Megmondtam neki egyenesen, hogy ennyire már csak ismer, hogy a muszáj-dolgok nem tesznek boldoggá akkor sem, ha drágábbak, mint amit szoktam venni. Meg már tudja, hogy nekem a meglepetések férfiasak, szóval azokkal mindig igyekszik. Cserébe én is meglepem őt dolgokkal, néha emlegetem neki, hogy milyen jólesett valamelyik ilyen húzása. Szeretgetnj mindig szokott, ő nem tud távolságot tartani egyáltalán.


De fizikailag hajlamosabb magát elengedni. És abban szerintem szintén nagyon fontos, hogy az ember időben kapjon visszajelzést a párjától, hogy neki nem mindegy ez vagy az. Például a párom hajlamosabb elhanyagolni az edzéseit... Nem hisztizek miatta, ha épp nem edz velem, de megjegyzem, hogy nem leszünk így jóban és ne csinálja rendszeresen, mert pontosan tudja, mi lesz annak a vége és mennyire utálni fogja magát érte. És akkor van, hogy még utólag nekiáll és csinálja velem együtt. Aztán utána megköszöni, hogy szóltam. A reggeli fogmosást is kezdte elhanyagolni, mióta itthon vagyunk. Fogtam és a kezébe nyomtam a megkent fogkefét azzal, hogy nem akarok az anyja lenni és legyen szíves ne csövesként létezzen. Most már elég nekem elmennem fogat mosni, jön velem :D

2020. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges nemekre kihegyezned, összességében a legtöbb ember belekényelmesedik a kapcsolatokba. Ez van. Ha tesznek érte a felek, akkor változhat, ha nem, akkor ilyen marad. Előre nem lehet látni, hogy ki lesz ilyen.
2020. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3# Pontosan így van, alapvető emberi tulajdonság a kényelemhez és úgy általában bármihez való hozzászokás. És ami megszokott, az már nem tűnik olyan izgalmasnak. Minden kapcsolatnak megvan a maga "görbéje", hogy az elején nagyon lángol, aztán egy alacsonyabb lángra kerülnek az érzelmek. De ez normális. Azok, akik tényleg szeretik egymást, képesek ezen atlendulni, de nem mindig könnyű
2020. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A belekényelmesedés oka az, hogy az egyik fél belehelyezi a másikat a kényelmes életbe. Majd kinyalja a popsiját, munka és minden erőfeszítés nélkül jut csókhoz, szexhez, vacsorához. Majd később már az eszébe sincs hogy a kisújját is mozdítsa ezekért. A következő stádium az, amikor az aktív fél észreveszi hogy el van hanyagolva, ezzel párhuzamosan a kényeztetett szereplő meg elkezd unatkozni. Innentől már csak egy lépés a megcsalás és a válás.


Nálunk az vált be, hogy aktívak maradtunk minden téren, ráadásul önmagunktól. Így a mai napig felnézünk a másikra, minden nap teszünk valamit önállóan, amit közösen élvezünk.

2020. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, röviden amit #3-as ír:

"Felesleges nemekre kihegyezned, összességében a legtöbb ember belekényelmesedik a kapcsolatokba. Ez van. Ha tesznek érte a felek, akkor változhat, ha nem, akkor ilyen marad. Előre nem lehet látni, hogy ki lesz ilyen."

2020. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!