Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként zavarna hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként zavarna hosszú távú kapcsolatban, hogy a barátnőtök jóval testesebb nálatok (kilóban is több)?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Az attól függ. Ha valakinek nem tetszik, össze sem jön vele.

Ha meg már együtt vannak sokadik x éve, akkor szerintem attól nem fogja kevésbé szeretni a párját mert az hízott. Legalábbis a normálisabbja. Szerintem.

2018. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
58%
Ha nem tetszik, miért jöttel vele össze?
2018. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Engem zavarna, főleg ha nem olyannak ismertem meg. Ne legyen már mellettem igénytelen a másik, én sem vagyok az.
2018. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%

3-as, a hízás nem egyenlő ma már az igénytelenséggel...tudod te mennyi nőt érintenek a hormonproblémák?

De amint látom a bunkóság egyenlő a parasztsággal esetedben...

2018. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

#4


Az országunk nem azért a világon a 4. legelhízottabb, mert annyian hormonproblémásak lennének.

A sok sz..r kaja, és a lusta mozgásszegény életmód tehet erről.


A kövér emberek kb kis százaléka az, aki valójában betegség miatt hízik meg.

2018. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

Utolsónak igaza van. De meg lehet nézni az angol nőket is. Sőt, a fiatal lányok, ott még jobban el vannak hízva.


Egy kis poén: Azért zavarna, hogy jóval testesebb és kilóban is több, mert simán meg tudna verni, ha bedurvulna. :D

2018. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

4.! Neked is igazad van, de nem ez a jellemző. Egyszerűen lusták vagyunk nagyon sokan, nem emeljük fel a fenekünket, esszük a hízlaló kajákat, aztán csodálkozunk, hogy hopp, már megint többet mutat a mérleg.

Kérdező! Nem írtad, hogy a barátnőd eleve duci volt, vagy később (melletted) lett kövér? Mert nagyon nem mindegy válasz szempontjából.

2018. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert a nagyon-nagyon testes nők tetszenek, magas és molett alkatúak.
2018. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, hogy tehet róla, vagy sem, és illedelemből nem dörgöljük az orra alá... A valóság az, hogy egy fiú (én is, és sok másik is) nehezen kezelné azt a helyzetet, hogy a barátnője nagyobb darab nála.
2018. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

1. nem kell eleve összejönni vele

2. ha a kapcsolat alatt hízott fel 10-15 kilóval többre, akkor meg szlni kell neki, hogy hé, azért nem így szerettem beléd - aki meg ezen megsértődik, az jobb is, ha megy.

2018. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!