Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet extrém hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet extrém hisztis barátnőt jól kezelni?

Figyelt kérdés
Azt képzeli, semmi más nincs az életemben rajta kívül. Ha bárki-bármi mással foglalkozom, megsértődik és olyanokat mond, hogy én nem is szeretem, nem törödöm vele, nem figyelek rá. Az a szokása, hogy ha valami felidegesíti, akkor felhív és dühöng a telefonba. Én is próbálom azt mutatni, hogy mennyire fel vagyok háborodva, de sokszor teljesen nevetséges dolgok miatt őrjöng pl. egyik kollegája beszól neki valamit. Ilyenkor nekem is nehéz komolyan venni, meg haladnék a saját dolgommal id. Ha érzi rajtam, hogy nem 100% rá figyelek, akkor még jobban kiborul.
2020. máj. 6. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
El kell hajtani a fszba, dühöngjön másnak. Te meg keresel egy nyugis, kedves csajt.
2020. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Értelmes ember nem marad meg egy ilyen nő mellett, hanem páros lábbal rúgja ki a harmadik hisztije után. Ha te képes vagy egy ilyennel együtt lenni, akkor nem tudlak sajnálni. Úgy látszik imádsz szenvedni, szóval további jó szenvedést.
2020. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szeretem és meg akarom oldani a problémát, nem eldobni rögtön a másikat.
2020. máj. 6. 12:56
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
"Mit mond a férj, a vérző orrú feleségének? Semmit, mert már kétszer elmondta."
2020. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Megpróbálhatod türelemmel és kedvességgel, megbízhatósággal és felelősség tudattal vele szemben.

De sok jóra ne számíts. Az ilyen nőknél többnyire semmi nem segít, mert a hiszti alapja az önzés. Ezen kívül a leggyakrabban valamilyen antiszociális személyiségzavar áll a háttérben.

Érhetsz el átmeneti sikereket akár évekre is, de sajnos visszajön .. Tapasztalatból beszélek.

2020. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Kiteszed az esőre picit, majd megnyugszik. :D
2020. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Bammeg most erre mit lehet mondani, ha képes vagy egy ilyen undorító selejtet szeretni, akkor szeresd tovább, csak aztán ne panaszkodj mert te választottad.
2020. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát én megőrülnék egy ilyen hisztis nőtöl az tuti de ha elmúlik a rózsaszin köd magadtól rá fogsz jönni hogy nem kell ez neked.Addig pedig tűrj és legyél papucs amig nem állsz a sarkadra és tuti nem fogsz addig ez a gyerekes hisztis csaj fogja még azt is megmondani hogy mire gondolj mi legyen a véleményed stb.ellent mondani meg úgysem mersz
2020. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

#3


Egy fecske nem csinál nyarat. Te hiába akarod megoldani, ha ő nem akar változtatni. Így szeretheted nyugodtan életed végéig is, de ne panaszkodj.

Én vágnám ki a fszba, ha férfi lennék a hisztis tyúkot.

2020. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Úgy, hogy kibąszod, mint macskát szarni. Nem tudom, miért vagy ilyen címeres lábtörlő... Komolyan.


Dehát, mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Ha fordítva csinálná velem ezt valaki, nem lenne helye az életemben.

24N

2020. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!