Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet extrém hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet extrém hisztis barátnőt jól kezelni?

Figyelt kérdés
Azt képzeli, semmi más nincs az életemben rajta kívül. Ha bárki-bármi mással foglalkozom, megsértődik és olyanokat mond, hogy én nem is szeretem, nem törödöm vele, nem figyelek rá. Az a szokása, hogy ha valami felidegesíti, akkor felhív és dühöng a telefonba. Én is próbálom azt mutatni, hogy mennyire fel vagyok háborodva, de sokszor teljesen nevetséges dolgok miatt őrjöng pl. egyik kollegája beszól neki valamit. Ilyenkor nekem is nehéz komolyan venni, meg haladnék a saját dolgommal id. Ha érzi rajtam, hogy nem 100% rá figyelek, akkor még jobban kiborul.
2020. máj. 6. 12:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Legalább fullos, és lenyeli?
2020. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%
Aki ennyire igényli a figyelmet és a törődést, az valószínűleg önbizalomhiányos, és tele van félelmekkel, nem akar elveszíteni téged, ezért ragaszkodik, kapaszkodik. Ezt nem neked kell megoldani, hanem neki saját magának, önfejlesztéssel. Te annyit tudsz tenni, hogy biztosítod a szerelmedről, szeretetedről, hogy érezze, bízhat benned. Ha az megvan, a többi nem rajtad múlik.
2020. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

12-es, nem feltétlenül, vannak olyan emberek, akik annyira önzők és gyerekesek, azért viselkednek így. Szerintem a kérdező barátnője esetében is ez van, nem pedig az önbizalomhiány a kiváltó ok. Elvárja, hogy körülötte forog a világ.

Kérdező, az egy szép dolog, hogy szereted és nem egyből eldobsz egy kapcsolatot, de ez már nem fojtogató vagy fárasztó neked? Gondolom beszéltél már vele erről. Megérti egyáltalán vagy ezen is nekiáll hisztizni?

2020. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nincs valami olyan tulajdonsága, ami miatt érthető lenne, hogy meg akarod tartani (pl szebb az összes nőnél vagy kva jó az ágyban...mondjuk kétlem, hogy ez lenne az eset:D), akkor nem értem miért nem dobtad még ki. Oké, hogy te meg akarod oldani a problémát, de ő nem hajlandó. Akkor meg kár erőlködni, meg elrontani a saját életedet.
2020. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Szeretem és meg akarom oldani a problémát, nem eldobni rögtön a másikat."


Ez nagyon aranyos, de ilyen jellemhibával ami a csajoknak van, ez nem fog működni.

Úgy meg főleg nem, hogy lábtörlő vagy, ès kvázi aszisztálsz a hisztijeihez.

2020. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De igen, fárasztó. Próbáltam többfeleképpen is beszélni, de mindig sértődés lett a vége. Én is tudom, hogy az lenne a leglogikusabb, ha szakítanék. De nem ez az egyetlen szempont. Nem akarom cserbenhagyni, attól még jobban összeomlana.
2020. máj. 6. 14:12
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vègre magába nèzne kicsit. Mert jelen pillanatban úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Illetve vergődik. Ha vègre ráhagyod, ès közös vele, hogy majd akkor beszèltek, ha túl van a hiszti, ès lehet èrdelmesen beszèlni. Mert erre már nem vagy kíváncsi. Pont. Amíg van aki vevő a műsorra, mert cèlt èr vele, addig lesz is műsor. Majd ha nem èr vele cèlt, lehet, hogy lesz változás.
2020. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne. Cserben hagyni ... Ne akarj jó lenni, se rossz. Dönts helyesen. Valamit meg kell értened arról, hogy kinek mi okoz örömet. Az ilyen típusú emberek látványosan szenvednek, de valójában ez élteti őket. Nem azért mert rosszak, hanem mert valami félre ment. Nekik szakmai segítségre van szükségük és nem rabszolgára.

Azzal nem segítesz, hogy úgymond kitartasz és nem hagyod cserben. azt meg tudod tenni úgy is, mint barát. fel tudod hívni, találkozhatsz vele, tudsz vele beszélgetni.

De ne tedd tönkre az életed vele.

2020. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Szeretem és meg akarom oldani a problémát, nem eldobni rögtön a másikat."


Ez nagyon szép dolog, de itt NEKI kell változtatni a viselkedésén.

Keress rá YouTube on az energiavámpír kifejezésre. Ajánlom Némethi Erika videóit ezzel kapcsolatban.

2020. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Asszertivitással lehet kezelni, de nem vagy sem pszichológus, sem semmilyen szakember, szóval nem a te dolgod. Neki kéne kezeltetnie magát, és észrevennie, hogy mit tesz, mennyire saját maga ellen dolgozik.


(ettől függetlenül az asszertivitás az egyik legjobb dolog, ami történhet egy emberrel mind önismereti, mind személyközi kommunikáció szempontjából.)

2020. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!