Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha páromnak néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha páromnak néha szüksége van pár napra egyedül is otthon?

Figyelt kérdés
Félek mi lenne ha összeköltöznénk.
2020. máj. 6. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz, nálunk van gyerek és mégis meg tudjuk oldani, hogy minden héten kapok egy szabad délutánt. Férjem is. Ez csak szervezés kérdése.
2020. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő, de normális. A mi kapcsolatunkban a volegenyem ilyen, hogy neki szükséges van heti egy egyedüli napra. Olyankor zenél otthon, olyan filmeket néz amiket én ki nem allhatok stb :D ilyenkor em hazamegyek anyuekhoz akik szinten nagyon örülnek nekem és én is örülök nekik, szóval mindenki jól jár. Nekem nincs ekkora igényem az egyedül létre, de megértem öt, mert megismerjedesunk előtt is magának való volt.
2020. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi összeköltözés előtt vagyunk (másfél éve együtt amúgy) és barátom is ilyen. Direkt olyan albikat nézünk ahol 2 szoba van. :)

Most heti 4 napot vagyunk együtt, ez neki igazából így tökéletes, hisz a maradék 3 napban munka után van ideje gityózni, zenéthallgatni, filmeket nézni stb, aztán mikor találkozunk mindig agyon szeretget. Adj neki teret, ez egyáltalán nem fura, jobb lesz a kapcsolat hidd el :)

2020. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!