Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek arrogáns a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek arrogáns a párjuk miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Nőket kérdeznék.

2020. máj. 7. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
Nem gondolom annak, en arrogansabb vagyok szerintem, ez munkahelyen jon ki altalaban a kollegakkal, a gyengebb kepesseguekkel hajlamos vagyok nem olyan szepen beszelni (nem karomkodva, azt nem szoktam, csak szimplan ugy, amitol rosszul erzik magukat), mert turelmetlen vagyok veluk es nem tudom felfogni, ami szamomra halal egyszeru, az nekik miert nem. Pl egy kezdo, friss kollegaval aki tovabb benazik, mint amit en elvarnek, mert en nagyon hamar beilleszkedtem, megtanultam mi hogy megy es ezt varom el mindenki mastol is.
2020. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Arrogáns párom nem volt, de többször szakítottam már meg az ismerkedést az első válaszolóhoz hasonlóan viselkedő férfival. Aki abban leli örömét, hogy másokat megaláz, az számomra visszataszító, idővel pedig én sem lennék kivétel a támadásai alól.
2020. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy arogans pasi mellè mindìg nyugott nö kell az arogàns pasinak is van lelke ha ezt a nö el tudja fogani kompenzàljàk egymàst
2020. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!