Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz kérdés, de ez lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz kérdés, de ez lenne a szerelem?

Figyelt kérdés

Amikor Vele vagyok megszűnik tér és idő... csak arra vágyom hogy minél többet Vele lehessek és ne kelljen Tőle elszakadnom... Állandóan kívánom ...szexuális értelemben... Ha elválunk egymástól 5 perc múlva érzem,hogy hiányzik...

Legszívesebben percenként mondanám Neki hogy mennyire szeretem...

Órákon át csak ölelném és nem mozdulnék el mellőle ha lehetne... Minden vágyam az,hogy boldoggá tegyem,hogy lássam mosolyogni...

Szeretem nézni a szemét és látni benne mindazt amit érez... és amit irántam érez...

Komolyan szerintem is furcsa a kérdés... :) De Ti mit gondoltok? :) Vagy ez csak elmezavar...? :D


2010. júl. 28. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez a szerelem
2010. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen beletaláltál!!!! Ez bizony szerelem!:)
2010. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
ez a szerelem ami gyötör is egyben, jónak jó érzés de k.u.rva nagy fájdalommal is jár olykor
2010. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az. Szerelem. Gratulálok.

Ha jobban megnézzük, maga a szerelem is egy elmezavar...

2010. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez a szerelem:)

Csodás érzés:)

2010. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ez mondjuk igaaz ;) Köszi szépen a válaszokat!! (:
2010. júl. 28. 23:24
 7/15 Funktasztikus ***** válasza:
68%
a szerelem szavakba nem irható le:)
2010. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
A szerelem csak egy átmeneti érzelem a fajtánk fentartása érdekében :)
2010. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
szerelmi bánat? Ne tudd meg soha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

ha ez a szerelem akkor mi a fellángolás? mert én fellángoláskor is ezt érzem, ami tart 2 hétig. (amúgy pont eztért nem pasizom. nem lenne értelme 2 hetet velemaradni, aztán keresni egy másikat 2 hétre és így tovább stb...)

L/18

2010. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!