Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik kérdés megihletett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik kérdés megihletett itt, úgyhogy felteszek egy kérdést: mit tegyek, ha csak egy "báb" vagyok már, mert ezt tette a szerelem velem?

Figyelt kérdés
Szóval vegyük azt, hogy van egy lány, általában, régebben, szinte mindig az volt, amit én akartam. Figyelembe vettem az érzéseit, döntéseit, de általában úgy alakultak a dolgok, hogy mindig az lett, amit én akartam. Jól megvoltunk. Történtek dolgok, gondok, és odáig fajult a helyzet, hogy ha nem úgy (akár csak!!) beszélgetek Vele, ahogy Ő akarja, mondjuk MSNen kapásból töröl, vagy tilt. És azzal fenyeget (és sajnos tudom, hogy a fenyegetését beváltaná), hogy ha ezt, vagy azt csinálom, akkor letöröl, letilt, szóba nem áll velem, aztán beárul ennek, beárul annak, és általában elkezd gennyül viselkedni velem. Néha felmegy a pumpa, és kiborulok, visszadumálok keményen, na, ekkor aztán tényleg eltűnik, és ha nem kutatnám fel, akkor eltűnne örökre. Én igazából nem ilyen vagyok, sosem "alázkodom", vagy "hajtok fejet" lányoknak, senkinek sem, de nála kénytelen vagyok megtenni ezeket, mert eltűnne előlem, örökre, és azt nem bírnám ki, mert eszeveszettül megszerettem, olyan szinten, hogy kb. 1 hét után már kikészülés szélén mozgok. Amikor vannak ilyen nagy veszekedések (amiket ő kezd, ő provokál), általában, ha úgy érzem, magam is hibás voltam, bocsánatot kérek, és próbálom valami kedvességgel, ajándékkal meglepni, amire a reakciók: A. semmi B. flegmaság C. hiszti. Mit tehetnék, azon kívül, hogy elfelejtem - nem sikerült, sehogy sem, jó félév alatt. Ja, és egy nagy hibájának tartja, hogy nem bír senkinek nemet mondani... De nekem ezt teszi, szinte mindenre, már 2 hónapja, kb.
2010. jan. 24. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát úgy látszik a csaj nem szeret téged. (gondolom, tudod, hogy ez nem az igazi szerelem jele) vedd ezt figyelembe és próbáld meg meggyőzni magad h nem hozzád való. hisztis kiscsaj... hány éves?
2010. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Papucs vagy. A csaj meg egy hü_lye pics@. Fel kéne ébredned a rózsaszín ködből.
2010. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

keress mást, kivel eltudod felejteni. Más út nincs.


Sok sikert hozzá!

2010. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
14 a lány
2010. jan. 24. 15:26
 5/14 A kérdező kommentje:
de pont ez a lényeg, soha, senkivel nem voltam így, hogy ezeket tettem... de mit csináljak, ha ennyire szeretem?
2010. jan. 24. 15:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne viccel, hogy egy 14 éves lány miatt így képes vagy lealjasítani magad. Hagyd ott a p*csába, keress egy érettebbet...
2010. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sokkal különlegesebb, mint egy 14 éves...
2010. jan. 24. 15:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Még... de ha már nem szereted, utána rájössz, hogy nem különleges, ugyanolyan, mint bárki más. Tapasztalat.


17/L

2010. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És Ő soha, semmilyen esetben sem kér tőlem bocsánatot. Pedig tudja, miféle fájdalmakat okoz. De nem, nem kér, véletlen sem. Pedig az ilyesmi jól esne...
2010. jan. 24. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2010. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!