Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lefeküdt mással a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdt mással a lány és csak szórakozott?

Figyelt kérdés

Sokáig alakulóban voltunk egy lánnyal, több órát együtt lógtunk, hajnalokig telefonáltunk, csókolóztunk, tehát minden sínen volt. Tudtam, hogy egy fiú írogat neki aki egy "fuckboy". Néhány napig nem kerestük egymást a lánnyal mert időt kért, majd felkeresett és folytattuk...Én gyanakodtam, hogy valami nem okés, ezért rákérdeztem többször, hogy volt-e valami a másik fiúval. Folyamatosan kitért a válaszadás elől, majd olyan üzenetet kaptam, hogy semmi közöm ahhoz mit csinál és nem akar megbántani és időre van szüksége mert kiderült az exével pár hónapja mentek szét. Majd mikor később konkrétan csak a lefekvésre kérdeztem, annyit mondott, hogy fúj dehogy. Ki tud összefeküdni mással ha még nincs túl az exén. Tudom, hogy hazudott nekem pár dologban és nem tudom, hogy itt is ezt tette-e. Azóta megmondta, hogy magára akar koncentrálni és nem lesz közöttünk semmi.


F/23 L/22



2020. máj. 8. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem kizárt hogy lefeküdt vele vagy legalább is volt valami
2020. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy csinálták, és mivel a sarokba szorítottad a kérdéssel inkább offolt.
2020. máj. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eléggé fáj a dolog, akkor mert én komolyan terveztem vele és velem is lefeküdhetett volna, ha úgy alakul. Nem értem miért kell egy további személy ehhez.
2020. máj. 8. 00:39
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Komolytalan a csaj, aki nem ad egyenes választ egyszerű kérdésekre, azt nem lehet komolyan venni. És ez nem a faggattózás meg a kutakodás kategória. Joggal lehetsz kíváncsi, miután kitér a kérdésed elől, nem-e feküdt-e össze mással, miközben elvileg veled tervez kapcsolatot. Keress normális lányt.
2020. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Mikor egy embernek két lehetősége is van és az egyiknek azt mondja, hogy “időt kér”, az az esetek 90%-ban azért van, mert az első lehetőséggel próbálkozik, hogy mi sül ki belőle, ha az csődbe ment, akkor megy a második lehetőséghez, ami kb. ilyen lelki simogatásnak, egy jó idő töltésnek, pótlásnak lesz jó egy ideig, ha sikerül neki, de ha mégsem sikerül, akkor sincs gond, mert az ilyen általában mindig talál egy verebet. Szerintem amilyen hirtelen jött ez a lány, olyan hirtelenséggel felejtsd is el, mert nem elég, hogy hazudik, de még bohócot is próbál belőled csinálni, de ha még hagyod is neki, akkor az már a te hülyeséged lesz.
2020. máj. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem voltatok együtt, nem beszéltétek meg, hogy kizárólagosság van, innentől kezdve nincs alapod bármit is felhánytorgatni. Elhiszem, hogy rosszulesik, de ha még történt is valami, arról sem köteles beszámolni, mert nem a barátnőd. Az a méltatlankodás pedig, hogy ennyi erővel veled is lefeküdhetett volna, minek kell ehhez harmadik fél, komoly???

Nyilván azért nem veled feküdt le, mert nem akart, a másik sráccal pedig lehet, hogy igen. Vagy neked tök mindegy, ki az, csak lyuk legyen?

Nem csalt meg, úgyhogy rosszul eshet akár, csak nem számoltathatod el.

2020. máj. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Tudod milyen taszító, amikor még nem is ismeritek egymást, de te már kérdőre vonod!? Ne csinálj ilyet, mert már undorodik tőled!! Persze, hogy lekoptat. Ismerkedésnél bizonyítanod kell, hogy miért is vagy te a legjobb választás számára. Erre kell koncentrálni. Nem másokra, meg nem az ő magánéletére.


És nyilván, ez a kérdőre vonásos dolog egy kapcsolatban is visszataszító, szóval gyorsan felejtsd el, és találj más kommunikációs stratégiát az aggodalmaid kifejezésére-tisztázására! pl asszertivitás.

2020. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
"Ismerkedésnél bizonyítanod kell, hogy miért is vagy te a legjobb választás számára." A csaj meg addig nyugodtan ugrálhat fa***ról fa***ra, azzal nincs gond. Vicc :D
2020. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

8# Jaja, azért kutyába ne menjünk már le.

Ha ő f@$#ról f@$#ra járhat, miközben ismerkedtek, akkor neked is jogodban áll pináról pinára. Kérdés, mit akartok akkor egymástól...??

2020. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2022. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!