Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a párom velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a párom velem? Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

A párom esténként csikorgatja a fogát, izzad álmában, kiabál, beszél. Napközben a lábát rezegteti (mint mikor valaki ideges) és a száját is húzogatja.


Ahogy azonban velem bánik mostanában nem esik túl jól. Nagyon elkeseredtem. Mindig mondom neki, hogy velem MINDENT megbeszélhet. Reggeltől este 6ig dolgozik, utána ő vágyna arra, hogy elmenjen a haverokkal ide-oda. Nem akar szexelni, 10/9 alkalommal én kezdeményezek. Nem ér hozzám, nem szól hozzám. Nem akar közös programot. Ha itthon van csak bámul ki a fejéből mint valami depresszios.Állandoan utána pakolászok, kérlelem, hogy menjünk el sétálni, kirándulni, bicajozni stb. Ha meg akarom csókolni sokszor elfordítja a fejét, vagy ha nem akkor sem csinál semmit csak ilyen kényszerből hagyja, hogy csókolgassam/puszilgassam.. Nem beszél meg velem fontos dolgokat. Nem helyez előtérbe engem, mindig inkább a barátait vagy a családtagjait. Lekezelően beszél velem. Nem is akar igazán velem kommunikálni, hallani a hangján. Ha kérdezem mi a baja, aztmondja “semmi”, folyton hárít, azt mondja ezek a dolgok nincsenek így. A pénzét nem tekinti közösnek. Nem is tusom pontosan mennyi pénze van. Nem elkölteni szeretném, de én úgy gondolom ami az enyém az az övé is. Vele tervezek mindent, de most ez a helyzet kicsit elbizonytalanít. Néha azt gondolom, csak “lakótársak” vagyunk.. egy hete tart ez a depresszios hangulata, de a fentebb leirt dolgok már régebbóta tartanak.


Régen nem ilyen volt! Régen mindig hozzámbújt, szeretgetett, többet szexeltünk, programoztunk.


Mit csináljak, hogy visszakapjam a régi szerelmem? Tényleg olyan hatalmas elvárás a részemről, hogy az egész napos munka után inkább velem legyen itthon? Nyilvan menjen el néha másokkal is, hiszen mindenkinek szüksége van rá de ne mindig. Majdnem két éve vagyunk együtt. Elmondása szerint szeret és velem akar lenni. Valakinek van valami ötlete mi lehet a problémája és hogyan javulhatna a kapcsolatunk?


2020. máj. 8. 01:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat Nektek!

Sajnos volt ilyen jellegű problémája még évekkel ezelőtt..

Szülőktől külön költöztünk, ezen kívül semmi meghatározó. (Előtte is együtt éltünk csak a szüleimnél)

Ő egy kicsit többet ad most bele, több okból kifolyólag is. 1. Többet keres. 2. Most a jarvany miatt nem nagyon tudok dolgozni, de o igen. 3. En oktatasba tolom a penzt, hogy majd idovel en is tobbet keressek. De ezzel azt akartam kihangsulyozni, hogy nem eltartatni akarom vele magam vagy hogy vegyen nekem dolgokat csak hogy az en fejemben ha kozosek a tervek es a celok akkor a penzt is kozosnsk tekintjuk. En vele tervezek mindent.

2020. máj. 8. 01:53
 12/29 anonim ***** válasza:
33%
10# Persze, benne van a pakliban. Csak találgatni tudok
2020. máj. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
60%

#12: Persze, érthető. Az a baj, hogy ilyenkor a kérdezők elég fontos részleteket kihagynak és akarva-akaratlanul arra húzzák a kérdést, amerre ők akarják. Hogy nekik legyen igazik.


Jelen esetben is a kérdező kifelejtette, hogy évekkel ezelőtt már voltak problémák. Még 2 éve sincsenek együtt, szóval a kapcsolat elejétől voltak problémák.

És tádám, kedves kérdező, mivel is kezdtem? Azt, hogy ezt választottad. És lám, erről van szó.

2020. máj. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Pont azért nem írtam bele hogy ne vigyem el kérdést ebbe az irányba. Amióta tudom hogy történtek vele ilyen dolgok, eléggé résen vagyok. Itt én névtelenül teszek fel kérdést, megis miert akarnek hazudni? Én is gyanakodtam erre, de mivel tudom hogy volt mar vele ilyen igy kicsit ra is feszultem a dologra es ezt nem idekeverve irtam le a torteneseket, hogy mas kivulallo mit lat, gondol.
2020. máj. 8. 02:08
 15/29 anonim ***** válasza:
63%

Te szerencsesomag,- aki ezt irtad:

Jelen esetben is a kérdező kifelejtette, hogy évekkel ezelőtt már voltak problémák. Még 2 éve sincsenek együtt, szóval a kapcsolat elejétől voltak problémák.

És tádám, kedves kérdező, mivel is kezdtem? Azt, hogy ezt választottad. És lám, erről van szó.


Te nem erted, amirol szo van? Azt irta a kerdezo, hogy drogproblemai voltak evekkel ezelott, mikor meg nem voltak egyutt. EVEKKEL EZELOTT’!!!!!!!!! Ha majd em 2 eve vannak egyutt, es par honapja fura csak, akkor tobb mint 1 evig normalisan viselkedett... fu de buta vagy, ne haragudj....inkabb ne szolj hozza. A tobbiek tudnak ertelmesen gondolkodni erdekes

2020. máj. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj kedves kérdező, hogy bármennyire pozitívan állsz a kapcsolathoz, ha a párod nem fektet bele energiát, nem tudjátok miért van most nagyobb szüksége lelki támogatásra, nagyon meg fog romlani a légkör. Száz és száz ötletet írhatunk, mi az ok, de a valóságot csak barátod tudja. Szerintem eljött az idő, hogy ne légy vele mindenáron kedves és igenis állj ki magadért, hiszen annyit minimum megérdemelsz hogy hónapok után elárulja mi a probléma. Ha ennyire se hajlandó, szerintem külön sokkal jobb lesz nektek.
2020. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt egy ilyen ismerosom, aki zarkozott volt mindenkivel (lehetett vele beszelgetni, de kozel kerulni hozza ugy rendesen nem igazan), es folyamatosan remegtette a labait es o pl szinte biztos, hogy drogozott vagy valami drogok miatt kialakult mentalis baja volt, erosen skizofreniara utalo tuneteket produkalt neha (bamulas a semmibe, ha hozzaszoltal ilyenkor kesessel reagalt, magaban beszelt neha, de nem ugy mint egy normalis ember aki csak hangosan gondolkodik, hanem tenyleg furcsa dolgokat mondott amiket nem lehetett megkerdezni tole, hogy ez mi volt, mert nem reagalt ra semmi konkretat, fura mozdulatok, indokolatnak agresszio, stb), igazabol azt nem tudom, hogy konkretan a jelenben elt-e valami szerrel, de azt nem titkolta, hogy regen igen.
2020. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem vesz 180 fokos fordulatot a semmiért. Én nem azért fontolgatnám a szakítást mert problémái vannak, hanem azért, mert nem képes megbeszélni velem annak ellenére, hogy együtt élünk és elvileg engem választott a társának.


Ha akkora tragédia történt volna vele ami indokolttá teszi a testi tüneteket, akkor arról tudnál. Így én is a drogra szavazok, mert egy szerető miatt nem lesz ilyen stresszes az ember.

2020. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%
Neki ez nagyon kényelmes, nem kell csinálnia semmit, mégis csókolgatják. Én még hozzá is mentem egy ilyenhez, mert hátha. 3 év múlva válás lett a vége. Te ne várd meg... Nem fog megváltozni sajnos. Nem értékel téged, nem érdekled.
2020. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%
Akkor tudnék így megváltozni, ha a párom megsért nagyon valamivel. Ami a lelkemig hat. Próbáld meg szépen kikérdezni.
2020. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!