Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a párom velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a párom velem? Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

A párom esténként csikorgatja a fogát, izzad álmában, kiabál, beszél. Napközben a lábát rezegteti (mint mikor valaki ideges) és a száját is húzogatja.


Ahogy azonban velem bánik mostanában nem esik túl jól. Nagyon elkeseredtem. Mindig mondom neki, hogy velem MINDENT megbeszélhet. Reggeltől este 6ig dolgozik, utána ő vágyna arra, hogy elmenjen a haverokkal ide-oda. Nem akar szexelni, 10/9 alkalommal én kezdeményezek. Nem ér hozzám, nem szól hozzám. Nem akar közös programot. Ha itthon van csak bámul ki a fejéből mint valami depresszios.Állandoan utána pakolászok, kérlelem, hogy menjünk el sétálni, kirándulni, bicajozni stb. Ha meg akarom csókolni sokszor elfordítja a fejét, vagy ha nem akkor sem csinál semmit csak ilyen kényszerből hagyja, hogy csókolgassam/puszilgassam.. Nem beszél meg velem fontos dolgokat. Nem helyez előtérbe engem, mindig inkább a barátait vagy a családtagjait. Lekezelően beszél velem. Nem is akar igazán velem kommunikálni, hallani a hangján. Ha kérdezem mi a baja, aztmondja “semmi”, folyton hárít, azt mondja ezek a dolgok nincsenek így. A pénzét nem tekinti közösnek. Nem is tusom pontosan mennyi pénze van. Nem elkölteni szeretném, de én úgy gondolom ami az enyém az az övé is. Vele tervezek mindent, de most ez a helyzet kicsit elbizonytalanít. Néha azt gondolom, csak “lakótársak” vagyunk.. egy hete tart ez a depresszios hangulata, de a fentebb leirt dolgok már régebbóta tartanak.


Régen nem ilyen volt! Régen mindig hozzámbújt, szeretgetett, többet szexeltünk, programoztunk.


Mit csináljak, hogy visszakapjam a régi szerelmem? Tényleg olyan hatalmas elvárás a részemről, hogy az egész napos munka után inkább velem legyen itthon? Nyilvan menjen el néha másokkal is, hiszen mindenkinek szüksége van rá de ne mindig. Majdnem két éve vagyunk együtt. Elmondása szerint szeret és velem akar lenni. Valakinek van valami ötlete mi lehet a problémája és hogyan javulhatna a kapcsolatunk?


2020. máj. 8. 01:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#15: Ha már, én szerencsecsomag, vettem a fáradtságot, hogy elolvassam a kérdést és válaszoljak rá, akkor te is vedd már a fáradtságot, hogy elolvasd azt a válaszom, amire reagálsz. És értelmezd is.

Tudta, hogy az illető milyen. Ilyen volt mindig is. Ergó, ő választotta.

Ideje lenne néhány embernek felnőni, mert nagyon gyerekes, hogy minden felelősség alól kibújnak.

2020. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Tudta, hogy milyen volt evekkel azelott, hogy megismerte volta. Gondolom ez minimum 3-4 evvel a megismerkedese elottrol van szo..... fiatalon sajnos a legtobb ember drogozik, mar-mar “normalisnak” szamit... nem azt jelenti, hogy benne is marad ebben a korben.
2020. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem gondoljatok, hogy lehet nem is drog... hanem egyszeruen nem eleg erett egy parkapcsolathoz... ilyeneket mond, hogy haverokkal akar lenni inkabb tobbet, mint a parjaval....mint egy kamaszszerelemben. Ha egyutt elek valakivel, szerintem alap lenne a parom elso helyre helyezese, es higy a legtobbet(nem MINDIG)vele vagyok, hozza AKAROK hazasietni munka utan.... es az elejen mikor meg magyon szerelmes volt, akkor meg a parjaval akart a legtobbet lenni, tudta ot tenni az elso helyre. De mar nem olyan szerelmes, mint az elso evben...
2020. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Meg az elozorol lemaradt: es lehet, ahogy elmult a nagy szerelem, ez problemakent kijott... a no sokkal erettebb kapcsolatban gondolkozhat... igy lehet , hogy egy teher van a ferfin.. hiana szereti, neki ez tul komoly. DE EZT SOSEM FOGJA beismerni valoszinuleg a ferfi, hiaba van ostorozva emiatt... neki a jelen szintjen ez a normalis kapcsolat
2020. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Tuti valami drog probléma .... Csak baszsza elmondani ... faggasd ki erről.
2020. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Aki a drog gondokat irta, miert erre gondol? Koszi!
2020. máj. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem drog, csak a teljesen megváltozott világunk miatt lett ilyen.

Semmi nem olyan mint pár hónapja, több mint 2 hónapja itthonról tanulok/ a párom itthon dolgozik és az egész életünk felfordult.


Nem mindenki veszi olyan könnyen az ilyen változásokkal járó akadályokat, normális ha valaki emiatt befordul, de azért próbálj vele valahogy beszélni. 2 éve vagytok együtt, ismerned kell annyira hogy tudd mitől fog megnyílni neked.

Sok sikert!

2020. máj. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A világ legjobb nőjét/pasiját is meg lehet unni. Itt a pasas már valamiért nem akarja ezt a kapcsolatot, csak sodródik benne.

Néha banális dolgok vannak a háttérben. Lehet, hogy nagymellű Jucika lepippantotta a munkahelyén és ő azóta inkább Jucikjával bútorozna össze.

Az biztos, ha egy kapcsolatot csak az egyik fél akarja fenntartani, az nem fog működni.

Kedves kérdező: Én szakítanék. Inkább most, mint a amikor már gyerek is lesz.

2020. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem már kiszerettet belőled és már csak arra vár hogy jöljön valaki aki fix lesz neki és lelépjen mellőled. Ez már érzelem mentes szerintem.
2020. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!