Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a pasitok "barátilag" találkozni akarna az excsajával?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottak, de mi már előtte is ismertük egymást, így összejöttünk. Nagyon szeretjük egymást. De ő néha szokott írni az exének, hogy hogy van, meg ilyenek. Most találkozni akar vele, mert volt egy közös kutyájuk, ami a csajnál van és hiányzik neki a kutya és azt mondta csak emiatt akar vele találkozni. Titeket zavarna ez? Van okom az aggodalomra?
2020. máj. 8. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Tízből tíz válaszoló ezen a szinten van, wow. Mindig emlékeztetnem kell magam a színvonalra a Gyakorin.


Az én barátom kutya nélkül is találkozik néha az exeivel, én is az enyémmel, most voltunk együtt futni. A barátom pár hónapja meghívta magához az övét ebédre. Az összessel baráti/haveri kapcsolatban vagyunk (egy kivételével). Ha közös kutyám lenne nála, szerintem legalább hetente akarnék találkozni vele, úgyhogy még örülhetsz:P

Szóval szerintem nincs okod aggodalomra.

2020. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Mondhatta volna neked azt is, hogy "Figyelj Juli, hiányzik nekem a Morzsi, mit szólnál, ha elmennénk a Marihoz, lehozná a ház elé Morzsit és elmennénk mi ketten sétálni Morzsikával?" De nem ezt mondta. Hanem azt hogy a "kutya miatt" találkozni akar az exével. Ne legyél vak.
2020. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
5 évet voltak együtt és a csaj össze-vissza csalta... A vége fele sokat veszekedtek, de normálisan váltak el állítólag...
2020. máj. 8. 13:08
 14/17 LazyJones ***** válasza:
63%
#11-el értek egyet. Nem érdekelne, hogy kivel találkozik, bízom benne. Bár nem is vagyunk már hormonzavaros akarat nélküli tinik.
2020. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Zavarna igen, mert ha eddig nem voltak barátok, akkor ne most akarjon már vele barátkozni. Mert el lehet egy exszel válni baráti vagy viszonylag jó hangulatban is, de ne 4 hónap eltelte után akarjon már barátokat magának.
2020. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen zavarna. Nem egészséges dolog tartani a kapcsolatot olyannal akivel régen szerelmi szálak fűztek össze.
2020. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!