Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk szemöldökszedése, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szemöldökszedése, hogy ne nőljön össze, véleményetek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, nem tudom hova kellett volna tennem ezt a kérdést, én itt láto jónak, mert szeretném a 18-30 éves korosztályt megkérdezni, hogy mia rróla véleményetek, ha egy fiú a két szemöldöke között néha néha kiszedi a s zemöldökét, hogy ne nőljön össz, ne jelentkezzen az úún, partyszemöldök hatás:)


Én ki szoktam szedni... Mert engem zavarna... De csak ott!

Nem vagyok metroszexuális:) se homo:P:D

Öcsém 16 éves, Ő pedig azt mondja inkább nems zedi ki, mert ha kiderülne über ciki lenne mindenkielött... Nem tudom sehogyse rávenni, pedig szerintem ez azért igénytelenség...

Barátnőm is mindig kiakad, hogy nekem minek kell szemöldökcsipesz...

Nektek erről mi a véleményetek?:)

19/f


2010. júl. 29. 03:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
szedjed nyugodtan :)
2010. júl. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Még jó hogy kiszedem,nem akarok farkasembernek kinézni.

Egyébként kiderűlt,hogy évekig rosszúl csináltam,a bnőm mutatta meg a helyes technikát.28/F

2010. júl. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is szedem a szemöldökömet,és nem csak az összenövést hanem vékonyítok is rajta,mert egyébként elég bozontos lenne. Szerintem egyáltalán nem ciki,inkább igényességre vall.
2010. júl. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

támogatom!!!! idegbajt kapok az összenőtt szemöldöktől, inkább szedje ki, szerintem nem ciki

20L

2010. júl. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Brezsnyev nem szedte, mégis nagy ember lett. :D
2010. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szedd ki nyugodtan :) A páromnak mindig én szedem 1-2 hetente, mikor visszanő, mert engem nagyon zavar az összenövés. Ha nem formára szeded, hanem csak középről az igényes. A formára szedést hagyjuk meg a lányoknak :D

18/L

2010. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
KÖTELEZŐ. kis formára igazítás sem árt, normális keretek között. utálom a béna szemöldököket.
2010. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Jake_86 ***** válasza:

Szerintem se ciki,én is szedetem,meg formára igazítom!

Nincs ebben semmi bu.zis!Ha sok ilyen picike dologra odafigyelsz sokat változtat az összképen!

Testápoló mindig van nálam,meg labello!

Ha adsz magadra azt a lányok is díjazzák!

24F

2010. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is kiszedem mindig.

18/f

2010. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom is néha kiszedi de csak ott középen...és engem ez nem zavar...
2010. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!