Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha még mindig hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még mindig hiányzik?

Figyelt kérdés

A párommal lassan már 4 hónapja szakítottunk, 3 éves kapcsolat volt, szépen, közös megegyezés alapján váltunk el. Az első egy hónap elviselhetetlenül nehéz volt, semmi megkönnyebbülés nem járt a szakítással, végül pszichológushoz is elmentem.

Mikor szakítottunk elhatároztam hogy egyedül leszek legalább egy évig, nagyon fontosanak tartottam hogy tudjak egyedül lenni, hogy kicsit fejlesszem magam.

Nos ez nem sokáig tartott, mivel megismertem egy srácot, aki úgymond a tökéletes pasit testesíti meg a szememben. Minden megvan benne amit szerettem volna hogy meglegyen a páromban. Valamiért mégsem tudja elfeledtetni velem az előző szerelmemet... őszintén szólva a szex az volt párommal nagyon jó volt és ezzel a fiúval kevésbé, ez lehet egy ok amiért most ennyire meginogtam.. de annyira rossz hogy amint hallok róla, vagy látom összeszorul a gyomrom, minden nap megfordul a fejemben hogy újra kéne kezdeni, hogy elmegyek hozzá.

Tudom hogy ha nem adnék esélyt ennek az új fiúnak talán megbánnám, de mégis hogy kezdhetnék így bele valamibe...

Mit kéne tennem hogy elfelejtsem, hogy ne hiányozzon, vagy tényleg próbáljam meg vele újra ha még 4 hónap múltán is ennyire ő jár a fejemben?

20N


2020. máj. 8. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, hagyod kellett volna időt csak beleugrottal a magány elől a kapcsolatba. Egyáltalán nem olyan tökéletes a srác csak bekepzeled.


Ezzel az a baj hogy nem csak saját magaddal b..szol ki hanem vele is. Neked hogy esne ha együtt lennél valakivel aki azon gondolkodik hogy vissza kéne menni helyetted az exehez?

2020. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem véletlenül találták ki a régiek, hogy házasságban volt csak szex. Ha te is vártál volna az igazira, most nem lennének ilyen gondjaid.
2020. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted, nem lehetséges hogy kibéküljetek? Olyan dolog miatt szakítottatok amit nem lehet megoldani? Ő szerinted szeret még téged?
2020. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!