Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Én tolom túl a dolgot? 25/N

Figyelt kérdés

Nos, a barátomnak van egy kis fia az előző párkapcsolatából.

Amivel nekem problémám nem volt egyáltalán.

Vannak dolgok amiken vitázunk, veszekszünk mint ahogy általában a párok, apró dolgokon leginkább. Nagyon sértődékeny egyébként.. és már másodszorra vágja oda a fejemhez hogy "ő csak a fiát szereti"


Nyilván első a fia, szereti, imádja.. Ami egyébként teljesen normális. De miért keveri össze a szülői szeretet a szerelemmel?

Nem vagyok féltékeny ne értsétek félre, de ez nagyon rosszul esik nekem, hogy a fiát szereti mert benne nem csalódik... Ez rendben is van, de szerintem ezt így ki jelenteni annak ellenére, hogy én el fogadtam őt a múltjával együtt, szeretem a gyerekét és meg adok minden tőlem telhetőt neki / nekik... Ezt érdemlem? Nem is kértem és eszembe sem jutott soha hogy engem szeressen jobban vagy bármi, dehogy!


Nem kértem soha hogy köszönje meg hogy elfogadtam egy gyerekkel, de legalább ne kapjam már ezt a fejemhez, nem?

Annyira fáj!


Lehet hogy hagynom kéne ezt az egész kapcsolatot, aztán lenne egy másik barátnője aki mondjuk elviselni nem tudná a gyerekét, akkor talán rá jönne hogy nem is olyan egyszerű ez a dolog!!! Szerintetek?


2020. máj. 8. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is hagy, de rájönni nem fog úgysem a dologra -vannak ilyen makacs emberek...
2020. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan itt fordítottak a szerepek, de olvasd el ezt a kérdést, és a rá adott válaszokat is!


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..



Mellesleg, minek vagy ezzel a senkivel? Nincs hová menned, hogy ennyire becsicskulsz neki?

2020. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is hagyd el, hagy szerethesse csak a fiát.
2020. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ramos ökle ***** válasza:
89%

Fordított felállásban tipikus ez a helyzet, a nőnek a gyerek a minden, nem társat keres valójában, hanem apát. Itt a nyílt kihasználási tényező nagyon magas.

Ha valaki azt mondja, h ő csak a fiát szereti, az megsért téged, és kicsit sem érdekli. Ezzel elég jól a helyedre rakott téged, már ha érted. Tudd a helyed, a fia a fontos, te meg vagy valamiért. Szex, mosás, kaja, költségmegosztás. Ebben a kapcsolatban te vagy a balek férfi, ő meg a gyerekének élő nő.

Ha ez a helyzet neked jó, akkor maradj nyugodtan. Ha nem, akkor hagyd, h más áldozatot nézzen magának, te meg próbálj egy egészséges kapcsolatot találni.

2020. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Egy egészséges kapcsolatban nem veszekednek a felek apróságokon (sem).
2020. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Először is, ilyen az amikor valaki gyerekes pasit választ.

Másodszor meg nem vagy köteles tűrni semmit ami nem tetszik.

25 évesen nem hiszem, hogy ezen kéne vergődnöd.

Legközelebb ne kezdj olyannal akinek kölyke van.

2020. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nèzd, apró dolgokon veszekedni nem jó dolog, ès nem mondanám, hogy ez általánosság a párok között. Nèzeteltèrès termèszetesen lehet, de ezeket veszekedès nèlkül is meg kellene oldani. Ez az egyik.

A másik, hogy túl sèrtődèkeny...az ilyen fajta ember az, akit jobb elkerülni, mert alkalmatlan a problèmamegoldásra. Bedobja a hisztikártyát (èrtsd megsèrtődött), ha valami kellemetlen tèmát akarsz feszegetni, aztán nem lehet megbeszèlni.

Aztán ez a kijelentèse a gyerekről elèg sokat elmond. Eleve nem összehasonlíthatók az èrzèsek.

Mindent összevetve èn menekülőre fognán a helyedben.

2020. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele? Színaranyból van az akármicsodája?

Amúgy meg alapszabály: Gyerekes férfival SOHA nem kezdünk. Simán találsz hozzád valót.

2020. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ezt nem tudtam, illetve nem gondoltam hogy egy gyerekes férfivel ilyen szinten NEM SZABAD!! mert jó vége nem lesz!
2020. máj. 9. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!