Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez hogy a normális szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy a normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Nekem az a kérdésem van, hogy tegyük fel, össze jössz 30 éves korod tájékán egy nővel, és gyereket akar, de te viszont nem, akkor előbb utóbb valószínűleg lapátra tesz,akivel elvileg szerelmesek vagytok, és el kéne fogadni a másik véleményét, mert ugye szereted a másikat.

Viszont tegyük fel, hogy a nő nem tud gyereket vállalni betegség vagy egyéb fogantatási problémák miatt, és emiatt elhagyod, akkor te vagy a világ szégyene. Ez most hogy van?



2020. máj. 8. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Ez egy bonyolult dolog kicsit,nem is tudom?

Ha ezért ő hagy el akkor ő a hibás, ha pedig ezért te hagyod el akkor te vagy, legalább is ezt így gondolom.

2020. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*fordított esetben ha én hagyom el akkor azért, mert én szeretnék kölyköt



valóban bonyolult a helyzet, csak azt érzem hogy ha egy férfi hagy el egy nőt akkor azért az nagyobb vizet kavar

2020. máj. 8. 23:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet egy lapon emliteni, hogy nem AKAR vagy nem BIR. Hogy is gondoltad...

Ennek az lenne a megfelelője, hogy a nő nem akar, te meg elhagyod érte.

2020. máj. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírt esetben a nő nem tehet arról ha terméketlen, a ferfi viszont tudatosan így dönt. Tényleg magyarázni kell a különbséget?
2020. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem meg ugyan olyan a kettő dolog. Nem azt kell nézni hogy mi miatt nem lesz gyerek, hanem hogy az, aki szeretne gyereket az nem akar olyannal együtt lenni aki mellett nem lehet gyereke, legyen bármi is az ok. Persze ha az akinek nem lehet gyereke, az rosszabbul fogja érezni magát mert nem tehet róla. Szerintem egyik sem szemét dolog.

És ezt úgy mondom hogy 5 hónapja hagyott el a barátnőm mert nem akarok majd a jövőben gyereket. És megértem őt igazából. Nekem is jobb így mert nem kell olyat tennem ami ellen minden porcikám tiltakozik

2020. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Tehát logikus , hogy elhagyjon a párom mert lehet terméketlen vagyok ami ugye nem az én döntésem vagyis kezdjek már most aggodni, hogy a méhem elég termékeny e- mert tuti , hogy elfognak hagyni mikor kiderül, hogy tényleg nem lehet babám. 26N
2020. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul látod, mindkét esetben nagy vízet kavarhat, legalábbis akkor ha komoly kapcsolatról van szó, ami X éve tart. Más az, amikor a kapcsolat elején kiderülnek ezek a dolgok, és könnyen túl lép rajta az ember, nem kavar nagy port.


Amúgy nem értem a problémádat... Ki mondta, hogy el kell fogadni a másik véleményét??? Ha téged is zavar, hogy lapátra tesznek, akkor neked ki tiltotta meg, hogy kifejezd a nemtetszésedet? Az a röhejes a kérdésben, hogy nem tūnik fel neked, hogy ez teljesen emberfüggō. Az a te személyes problémád, ha így kezelsz egy kapcsolaton belüli problémát, hogy csendesen fejet hajtasz s beletörōdsz a szakításba. Ez te vagy, nem minden férfi ilyen. Nōk között is vannak ilyen szerény, bológató típusok, akiknek nem lehet saját véleménye. Ez ember típustól függ...

2020. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
#6 Ha ő mindenképpen szeretne gyereket és nem érzi úgy hogy teljes lenne az élete gyerek nélkül akkor igen, logikus hogy elhagy egy olyan nőt akitől nem lehet gyereke. Ha neki a család fontosabb mint a párkapcsolat akkor érthető. Persze nem egy igazságos dolog az egész helyzet mert nem te tehetsz róla, de nem várhatod el azt sem hogy lemondjon az egyik életcéljáról.
2020. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ku rva jó. 26N
2020. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy tegyük fel hogyha te minden áron gyereket szeretnél és te minden képpen szeretnél gyereket, de a párodnak a spermája nem "termő képes" akkor is vele maradnál és azt mondanád hogy "hát akkor lemondok a céljaimról és nem leszek anya"?
2020. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!