Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha egy párkapcsolatban az egyik fél szinte semmiben se hajlandó segíteni a másiknak?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyzetben max heti 1x megyünk boltba. Felváltva hol a párom, hol én. A bevásárlás viszont nem éppen zökkenőmentes ha neki kell mennie. Semmi "női" dolgot nem hajlandó venni, mert ő aztán azok között nem keresgél (sampon, tisztítószer, törlőkendő, körömlakk). Nem tudom egy felnőtt 45 éves férfinak miért okoz gondot, hogy megvegyen egy ilyen terméket.

Többet vagyunk most itthon, mint korábban. Rendeltem öntapadós bordűr csíkot, gondoltam szabadnapomon majd felteszem. Eszembe se jutott, hogy őt megkérjem erre, attól mert nő vagyok még úgy gondolom fel tudok egy öntapadós tapétát tenni a falra. Amikor meghallotta, hogy mit rendeltem közölte, hogy rá nem számítsak, nem fog segíteni. Nagyon aprólékos munka, nem fog vele kínlódni. Nem kértem meg,hogy segítsen, nem is gondoltam rá. De ezen hogy kijelentette ő nekem nem hajlandó segíteni nagyon kiakadtam.

Ha ő engem megkér valamire természetes hogy segítek neki, még ha éppen nincs is kedvem hozzá. Szerintem egy normális kapcsolat arról szól,hogy a felek kölcsönösen segítik, támogatják egymást. Szerintetek? 34/N


2020. máj. 4. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lapát.
2020. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Lassan ötven éves, lusta, életúnt alak. Mit akarsz tőle?
2020. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Igazi férfias férfi. Erős, domináns. Nem nyúl ő nős dolgokhoz és nem fogja az energiáját pepecselésre tölteni. Ez vonz téged, ezért vagy vele.


Számomra kuka lenne egy ilyen ember, mert ez akármi is legyen, de nem társ sem partner.


35F

2020. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Jól látod ez nem normális.

Én alapvetően olyan ember vagyok aki magától nem sűrűn segít (introvertált vagyok és nem szeretek túl sűrűn kontaktusba kerülni más emberekkel, főleg nem önszántamból) csak ha nagyon egyértelmű hogy kell a segítség. Viszon ha megkér valaki valamire akkor 99% hogy igent mondok bármi legyen az.

A másik meg hogy női dolgokat én sem szívesen vennék a páromnak egyedül mert semmit nem értek hozzájuk (pl. tampon méretek meg körömlakk színárnyalatok stb.) De nem azért mert nem akarok csak tudom hogy elnéznék egy csomó mindent és rosszat vennék.

Viszont ahogy elnézem a te párodnál szimplán az van hogy lesz*r téged az pedig nem normális és nme kéne hagynod neki

2020. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális.
2020. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem normális. AZ én párom se szeret női dolgokat venni, de ha szükséges, megvesz bármit. (Annyi, hogy ilyenkor le kell neki fényképezni, hogy mit vegyen). Volt amire ő is azt mondta, hogy soha nem fogja megcsinálni és mégis megcsinálta, mert látta, hogy szükségem van a segítségre.

Amúgy is megosztjuk a feladatokat, mert ilyen egy felnőtt párkapcsolat. 32N

2020. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem szeret téged.
2020. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális, és sajnálom, hogy így kell élned.
2020. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha te is mégy boltba, az írásod szerint mégy. (egyszer ő, egyszer te). Akkor vedd meg azokat a női biszbaszokat. Ezt csak azért csinálod,hogy legyen okod vitatkozni.
2020. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, az én párom tampont is képes venni! Nem debil, hogy ne bírja megvenni!

Nekem ilyen ember nem kéne! Lusta, önző dög...

N27

2020. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!