Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy NE gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy NE gondoljak ilyenekre?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Első kapcsolat. Elég nehezen indult be, aztán fél év után a fiú (21) szakított velem mondván, már nem tud rám úgy nézni, és mert csak szeretetből szeret engem. Két hónapig szenvedtem, mert rendszeresen kommunikáltunk, gondoltuk működik barátságként. Nem működött. Két hónap után visszakönyörögte magát. Azóta minden más. Ha az a két hónap nem esett volna ki, most lennénk 10 hónaposak. Nade a probléma: Ő BIZTOS benne hogy a későbbiekben nem én leszek a felesége, meg BIZTOS abban is hogy nem én vagyok neki az Igazi. Nos ebben van valami, hisz nekem ő az első, most megyek még csak egyetemre.... De annyira fáj a tudat h el se tudná képzelni. Van így értelme ennek az egésznek? Nekem se ő az álmaim hercege, de igenis komolyan tudnám gondolni. Talán mert én szeretem őt, de ő engem nem? :( De lehet csak ezekre nem kéne gondolnom. csak élni. na de ezt meg hogyan?
2010. júl. 29. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányok többnyire nehezen szakadnak el az elsőtől.

Keress új pasikat és egy pillanat alatt elmúlnak ezek a kételyek!

2010. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy hiba volt rákérdezni. Vannal olyan kérdések amiket ha nem teszel fel és nem tudod rá a választ sokkal boldogabb vagy. Felejtsd el ezt az egészet mert szerintem nem úgy gondolja hogy nem szeret téged csak tudja hogy majd neki is meg neked is hoz majd még mást az élet. Ne gondolj ezekre...ki tudja?? lehet hogy együtt maradtok és együtt élitek le az életeteket ):
2010. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lépj túl rajta. Ő sem szerelmes, Te sem vagy az, akkor túl sok értelme nincsen. Hidd el, ha eljön az Igazi, azt tudni fogod!

Amúgy meg kezdődik az egyetem, előtted az élet! Sok sikert!

2010. júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amint bekerülsz az egyetemre (ti. tök más közeg) úgyis annyi élmény és hatás ér téged, hogy mindjárt háttérbe szorul a kapcsolatod. Aztán lesz ott elég sok más pasi. Ezer ilyen esetet láttam már, a lényeg az, hogy idejében ismerd fel, hogy már másra van szükséged (jó eséllyel egy kis egyedüllétre).
2010. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem egyenlőre csak rá van szükségem... hülye érzelmek
2010. júl. 29. 08:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha rá van szükséged, akkor tudod a választ...!! Maradj vele...

Habár, szerintem is hülyeség úgy benne lenni egy komoly kapcsiban, hogy előre tudja már mindkét fél, hogy egyikük sem az igazi a másiknak... Ez akkor már nem komoly kapcsi, hanem olyan ideiglenes :) vagy nem is tudom... Hisz mindketten tudjátok, hogy nincs együtt közös jövőtök.

Keresned kéne mást, hidd el, lehet rájönnél, hogy ezt a fiút nem is szeretted igazán, amikor egy olyan srác karjaiban vagy, aki igazán oda van érted, és Te vagy neki álmai nője..

üdv 25/L

2010. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
amikor együtt vagytok akkor van szex?(most a szünet után?)
2010. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt nem értem... mindig is volt szex. és nagyon is jó
2010. aug. 1. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!