Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a tevékenységnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a tevékenységnaplómba kutakodik a párom a facebokomban?

Figyelt kérdés
Szokta ellenőrizgetni a facemet, és már a tevékenységnaplómat is nézegeti. Ott ügye nyomon lehet követni h9gy ki mit csinalt a facen aznap.

2020. máj. 9. 15:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy ő az aki megcsalt engem régebben.
2020. máj. 9. 16:56
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy most is. Saját magából indul ki ezért ennyire bizalmatlan.
2020. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd el!Minek vagy vele,ha szeretőd van?
2020. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 nahát így akkor végképp nevetséges, nem értem minek vagy vele. Dobd ki azonnal, unalmas klisé de 1000000% hogy találsz jobbat.
2020. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Van egy titkos álprofilod (tehát gondolom rejtegetnivalód is van), legszívesebben fejberúgnád, ő kutakodik és megcsalt.


Minden, a helyzetet árnyaló fenti körülményt és információt figyelembevéve tökéletesen megérdemlitek egymást, mégis jobb lenne ezt a hülyeséget, amit párkapcsolatnak neveztek, befejezni.


A kérdés mindezek tükrében a tini párkapcsolatok kategóriába való, ha azon belül lenne "pronyó tini párkapcsolatok", akkor oda.

2020. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm, és pont emiatt szakítottunk. A Szex jó volt, de folyton átnézte a telomat, hogy kivel mit miért beszeltem, ő is ideadta az övet, de de én sose neztem meg, mert nem erdekelt. Aztán jött h ha nem Sz van amit o akar hisztizik veszekszik. Ez nem jövőkép minél előbb hagyd ott az ilyet! Normalis pasit erdemelsz!
2020. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!