Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a tevékenységnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a tevékenységnaplómba kutakodik a párom a facebokomban?

Figyelt kérdés
Szokta ellenőrizgetni a facemet, és már a tevékenységnaplómat is nézegeti. Ott ügye nyomon lehet követni h9gy ki mit csinalt a facen aznap.

2020. máj. 9. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem normális.... Iszonyú mérges lennék és le is kódolnám. Nézegesse az övét.
2020. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha nincs takargatni valód, akkor nincs para. Nekem állprofilom is van. Ott szoktam megnézni a szimpi csajokat. Csinálj te is egy ilyen profilt.
2020. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem a takargatnivaló a gond, hanem a bizalom.. Legyen már ennyi magánélete az embernek, hogy ír mondjuk egy boldog szülinapot az ismerősének...
2020. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem.. igaz nekem nem is tud belépni a párom a facemba se én az ővébe (Amúgy törölni is lehet)
2020. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
bármikor változtathatsz jelszót, just saying (és ne jegyeztesd meg a böngésződdel..)
2020. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#2 van :P


Levan kódolva a telóm, de pasi létére hisztizik és rinyál ha nem mutatom meg neki. Legszivesebben fejbe rúgnám olyankor.

2020. máj. 9. 16:31
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen beteg pasikat ki kell dobni. Kontrollmániás, bizalmatlan, féltékenykedő, kisajátító jellem. Kéne a francnak.
2020. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

#6: Ez elég rosszul hangzik. nem sok jövőt jósolok nektek.

Én biztos nem mutatnám meg. Nem bízik benned, kontrollálni akar. Mindegyik erős warning kategória.

2020. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Álprofilod meg fejberúgnád. Szép 😬 talán nem véletlen, hogy kutakodik utánad. De ha te is így állsz hozzá akkor mi a jó istenért raboljátok egymás idejét...
2020. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Én is néha indokolatlanul kíváncsi vagyok néha hogy pl kivel beszél a barátnőm, de ez kíváncsiság, sosem tenne olyat ilyen szempontból amitől tartanom kellene. A pasid viszont totál beteges, nem normális, mondd meg neki hogy ha nem adsz rá okot hogy ezt csinálja akkor azonnal fejezze be, ha pedig ez nem megy akkor elhagyod.
2020. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!