Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám vissza a szenvedélyt a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, vőlegényemmel élek együtt, szintén 32. A kapcsolatunk alapjaiban véve jó. Jól kijövünk, sőt, legjobb barátok is vagyunk, amióta ismerjük egymást. Nagyobb veszekedés nem igazán szokott lenni. Nagyon jól elszorakozunk együtt, még most, a karantén alatt sem volt semmi nagyobb probléma a 24 órás kényszer együtt lét miatt sem. Szóval jól elvagyunk mi együtt. Viszont egy kicsit langyos a kapcsolat. Kezdem úgy érezni, lassan átmegyünk csak nagyon jó baráti viszonyba. Régen folyton simogattuk egymást, az utcán is mindig fogtuk egymás kezét, a liftben is csókolóztunk amíg fel nem értünk, mindig kerestük az alkalmat, hogy mikor nem lát minket senki, és mindig egymásnak estünk. Iszonyú jókat szeretkeztünk. Szóval egymásra voltunk tapadva. Ez most egyáltalán nincs meg és majd kiszakad a szívem, annyira hiányzik. Én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé. Hiányzik ahogy csókol, hianyzik az érintése. Minden. :( De fél éve szinte semmi szex.

Hogyan lehetne újra olyan szenvedéllyel teli a kapcsolatunk? Mit tehetnék?

Gondoltam első lépésben ráncba szedem magam, mert az igaz, h most a karantén alatt nem vagyok a toppon külsőleg. Nekem nagyon hiányzik a közelsége, szeretném újra érezni ami régen volt köztünk.

Szerintetek mit lehetne tenni?


2020. máj. 11. 09:27
1 2
 1/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
53%

Dobd fel a témát: "emlékszel, milyen volt régen a kapcsolat? De jó lenne megint ezt átélni veled..."


Mi alapból is szoktunk sztoritgatni, mi tetszett vagy nem tetszett, mi maradt meg bennünk élményként és miért, és így tudunk új élményeket szerezni céltudatosan.

2020. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
32 eves vagy 14 eves esszel. A szerelem es a tuz mindig atalakul szeretetet es parazzsa, ez az elet rendje, igy mukodik az emberi psziche. Nekem vsak a fel ev alatt semmi szex santit, ott valami nagyon nem oke.
2020. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
És fél év szexmentesség után jut eszedbe, hogy valami nem oké? Mondjuk beszélhetnél a pároddal. Vagy rendbe szedhetned magad, vehetne valami dögös fehérneműt és letámadhatnád.
2020. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
60%

32 évesen, menyasszonyaként valakinek, nem tudsz vele nemes egyszerűséggel ilyen piti dolgot megbeszélni?

Fel nem fogom milyen emberek akarnak házasodni... 32 éves testben, 14 éves fejjel.

Még hogy a legjobb barátod...

2020. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem nevezném párkapcsolatnak azt ahol fél éve nincs sex inkább barátinak.De miért nincs?Egyikőtök sem kezdeményez vagy nincs hozzá kedvetek?Vagy mi az oka?Azért ha már egy hónap kimarad el lehet gondolkodni hogy baj van nem várni még plusz 5 hónapot.
2020. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Talán beszélni is kellene egymással, mert nem a nem frissen készült manikür a gond, amit elhanyagoltál karanténban.

Kizárt dolog, hogy ez egyik napról a másikra változott, ha meg fél éve nincs szex, az már a kapcsolat halála.

2020. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Talán úgy, hogy a tettek mezejére lépsz?

Megcsókolod a liftben, mint régen. Megfogod a kezét. Rámászol. Vagy visszautasít? Nem értem. Ha beszélni nem lehet róla akkor cselekedni kell. Ha visszautasít, akkor nagy a baj. Ha bejön neki és visszaszoktok a régi kerékvágásba mindenki nyer.

Nem másba szerelmes? Nincs barátnője melletted? Ennyi idősen máskülönben nehéz ennyire ellaposodni a párunk iránt.

2020. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Igenis rittyentsd ki magad. Ne szakadt macinaciban légy. Moss hajat, légy illatos, csábító, vegyél fel szexu ruhát, alá szexi fehérneműt és csábítsd el.

Én első körben nem is az üljünk le Jóska, és beszéljük meg -et próbálnám, hanem a fentit.

Ha erre nem reagál jól, akkor beszélnék vele, mert ez igen furcsa egy férfi esetében.


De először igenis újra vedd le a lábáról, mint NŐ. És légy belülről is nő, légy cuki, kedves, kellemes.


Ha ez nem nyer, akkor lehet már más lyukra játszik.

2020. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi ideje vagytok együtt? Elég lényeges infó, hogy milyen idő alatt jutottatok ide.
2020. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha 5 plusz éve együtt vagytok, vagy inkább 7+, akkor ez természetes.
2020. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!