Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy a párom exe be fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy a párom exe be fog kavarni a kapcsolatunkba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hete vagyunk együtt a párommal de már velem is történt olyan, hogy az új párom exe bekavart a kapcsolatba és szét választott ezzel minket.

Az új páromnál még nem volt erre példa, viszont tudom hogy a két legutóbbi exe jó kapcsolatban lettek egymással miután mind a kettőjükkel szakított a párom, és az egyiket ismerem is. Nagyon rossz indulatú lány. Félek hogy ő vagy esetleg mind a ketten szét fognak minket választani amint megtudják, hogy együtt vagyunk.


Ugye nekem az ez előtti kapcsolatomnál történt ugyan ez és azért is félek tőle.


Mit tegyek hogy ne történjen ez meg?



2018. jún. 5. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Fejezd be a negatív fantáziálgatást, mert a végén ezt fogod bevonzani magadnak, hisz erre összpontosítasz állandóan.

Ne a félelmeid vezéreljenek!


Miért a rossz múltból indulsz ki?

Talán azért választottak szét titeket, mert sz..r és ingatag volt a kapcsolatotok.


Ha egy kapcsolat erős és szilárd, akkor a feleket nem tudják szétválasztani.

2018. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Építs bizalmat magadban, és a párkapcsolatotokban is, az sok mindentől megvéd. A korábbi negatív tapasztalataiból pedig vond le a következtetéseket, az is sokat segíthet, ha egyáltalán szükség lesz rá...
2018. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos nem tudsz mit tenni...Én is így voltam ezzel, hiába adtam meg mindent a páromnak, hiába voltam vele rengeteg időt, nem hoztam szóba, gondol e néha rá... egyszercsak megjelent az ex és onnantól megint ő volt neki. Be kell látni, ilyenkor nem tudsz mit csinálni.
2018. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod szeret, a világ legjobb nője sem fog tudni titeket szétválasztani, nemhogy az ex! Szóval szerintem ti csak nyugodtan fogalkozzatok egymással, szeressétek egymást, és ne törődjetek senkivel saját magatokon kívül! Éljétek a rózsaszín felhős boldog időszakát a kapcsolatotoknak, hiszen az exek nem véletlenúl lettek exek.
2018. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Ne aggódj ha szeret nem tudnak belekaavarni. Ha megis kapojanak egyet arcba
2018. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minket épp közelebb hozott egymáshoz az e kavargatása.
2018. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!