Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltat már valaki ilyen kapcsolatban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg egy fiút közös társaság révén. Nagyon tetszünk egymásnak, és beszélgetés szintjén is mindenben passzolunk. De mivel ez egy távkapcsolat lenne megbeszéltük, hogy az nem működne, így a komoly kapcsolat elfelejtve. Ennek ellenére azt beszéltük hogy jó lenne ha ettől függetlenül amikor tudunk beszélünk, találkozunk és jól érezzük magunkat együtt. Ez alatt értek csókot, ölelést, sétálást kézen fogva és szexet. Viszont vannak fenttartásaim..félek hogy beleszeretek és csak szenvedni fogok..de nagyon szeretnék vele lenni még csak ennyit is. Valaki volt már hasonló helyzetben? Tudnátok tapasztalatokat mondani? Előre is köszönöm. 19/L
2010. júl. 29. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:
-at bocsi:$:)
2010. júl. 29. 11:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban voltam már, és csak átlag havi egy alkalommal tudtunk találkozni. Tényleg nem leányálom, bár főleg más gondok miatt lett vége.


Viszont ezt a laza találkozósdit szerintem jól gondold meg. Jó esély van arra, hogy beleszeretsz, és utána csak szenvedni fogsz majd, mint a kutya. Nem biztos, hogy olyan jó dolog lenne... És talán még a srácot se ismered annyira. Az is lehet, hogy ő meg szimplán csak jól szórakozna.


Ám persze bele lehet menni. Vállanod kell ebben az esetben a kockázatot: beleszeretsz, utána nem találkoztok, és * lesz elfelejteni őt.

2010. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én voltam, de az én történetem pozitív példa. Azonban a legtöbb ilyen kapcsolatban alapvetően háromféle dolog történhet:

1) ráébrednek a felek, hogy pár hetente randizgatás nekik kevés - ergo többet akarnak, de mivel ez nem megoldható, 1.a) szakítanak és mással próbálják

1.b) nem szakítanak, hanem közben másokat vonnak be a szexuális és érzelmi életükbe, olyanokat, akikkel egy városban laknak (ez inkább a fiúknak megy)

2) valamelyik fél ráébred (általában a nő), hogy beleszeretett a másikba, és elkezdődik egy huzavona, hogy miért nem költözhetnek ugyanabba a városba... ebből leggyakrabban szintén szakítás lesz, mert nem véletlenül nem ugyanabban a városban laknak


Persze van kitörési lehetőség, ha nagy a szerelem. Ki lehet azt bulizni (kompromisszumokkal), hogy egy városba költözhessenek, végtelen türelemmel és szerelemmel ki lehet várni amíg a másik szakít a párhuzamos kapcsolataival, vagy meg lehet erőszakolni magunkat és el lehet titkolni, hogy beleszerettünk, és reménykedünk, hogy egy nap ő is igy fog érezni (és közben elviselünk bármi mást, más bnőket, stb)

2010. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kis tüzeket a szél kioltja, a nagyokat még jobban felkorbácsolja... Ugyan ez a szitu a szerelemmel és a távolsággal is...:)

üdv 25/L

2010. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!