Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy a párotokkal kezdetben úgy tűnt, nem találjátok a közös hangot, de később sikerült "összekovácsolódni"?

Figyelt kérdés
Pl. ha az első randin akadozott a beszélgetés, és éreztetek némi távolságot kettőtök között. Ez megváltozhat?
2010. júl. 29. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hogyne :)
2010. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az első két randizós hónapban így éreztem... :) Jöttek mindig azok a kínos hallgatások. El is könyveltem, hogy ebből így nem lesz hosszútávú dolog, de aztán csak egymásba gabalyodtunk valahogy. Most sem jár egyfolytában valamelyikünk szája, de teljesen hozzászoktunk, hogy olykor csönd van, nincs ezzel semmi baj, már nem tartjuk kínosnak, inkább csak természetesnek (ugyanakkor tényleg bármit meg tudunk egymással beszélni). Majdnem másfél éve boldog párkapcsolatban élünk :)
2010. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. júl. 29. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ennél komolyabb volt, nem az, hogy nem tudtunk beszélgetni normálisan, meg voltak kínos csendek. Megismerkedtünk. Utána a barátom ilyen "könnyen feladja" típus, és nem látott bennem semmi különöset az első pár hétbe, szakítani akart. Mondtam oké, hagyjuk egymást. Továbbra is beszélgettünk mindennap, még találkozgattunk is néha, de csak, mint két ismerős, egyre jobban megismert. És rájött, hogy pár hét alatt nem lehet normálisan megismerni egy embert, rájött, hogy mégis lát bennem valami különlegest, más vagyok, mint a többi lány, stbstb. Aztán most már 5 hónapja együtt vagyunk, és állítása szerint egyre jobban belémszeret. 20L :)
2010. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

nagyon becsapós a mai randi-rendszer üzenete, hogy első látásra szerelem, és ha nem passzol MINDEN az első randin, akkor hagyd ott.

nekem kb. 1 év ismerettség után jöttem össze párommal, és onnan indultunk, hogy idiótának tartottam, idegesítőnek, és "rossz fiúnak". Fél év múlva már flörtöltünk és 1 év múlva összejöttünk. Voltak problémák, de ma már egyenesben vagyunk.

Szóval NE SIESS!

2010. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első 1-2 hónap teljesen ilyen volt, úgy éreztem nem vagyunk egy hullámhosszún. Aztán adtam a dolognak még egy kis időt, jobban megismertem és már több mint két éve együtt vagyunk, és még mindig nagyon nagyon szerelmes vagyok :) mellesleg kiderült hogy szinte teljesen egyformák vagyunk, de gondolom nem mindig így alakul, hajrá! :)

2010. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztatóak a válaszok, köszönöm:)
2010. júl. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!