Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok és nem kíván a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok és nem kíván a férjem. Volt már köztetek valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok. Mióta elkezdett látszani a pocakom a férjem nem fekszik le velem. Azt mondja félti a picit, fél hogy valahogy meg nyomja vagy meg szorít... Stb. Hiába próbálom meg beszélni vele egyszerűen nem lehet. Félek hogy el hidegülünk egymástól... És a legrosszabb hogy apró jelét sem látom annak hogy picit is hianyzik neki az együttlét. Ha puszilgatom, simogatom akkor sem... Már hetek óta nem voltunk együtt. Szerintetek van okom aggodalomra? Normális ez így? Már az is megfordult a fejemben hogy van valakije... 3 éve vagyunk együtt és 1 éve vagyunk házasok. Annyira fáj hogy nem kíván. Mi lesz ha szülés után sem fog kívánni? Kicsit hosszú lett a leírás. Köszönöm annak aki el olvassa és válaszol!
2020. máj. 11. 19:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%

Mikor? Mikor tanuljátok meg, hogy a férfiak IGEN JELENTŐS része, SOHA, nem akar gyereket?


90% ban a nők erőltetik a gyereket, a pasi meg szeretné boldognak látni a nőt, aztán felcsinálja. De utána a legtöbb megbánja,

2020. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Lachesys ***** válasza:
58%
hat ez mekkora hulyeseg utolso:D ne a kisfiu borsonyi agyaddal gondolkozzál mar..
2020. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%

hú, bszki, ennyi megsavanyodott, rosszindulatú élőlényt itt....


Csak tudnám, ezek férfiak, vagy nők ilyen remek természettel?

2020. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12%

13.-nak.


A KSH szerint, egy gyerek a fogantatástól az első szakmáig, olyan 20M-be kerül.


Kérdezze meg minden nő a pasiját, hogy mit szeretne 20M-ért:

A.: baba

B.: Ford Mustang GT

2020. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Lachesys ***** válasza:
75%

hat te hulye vagy:D lehet h a pasikak ford mustangot akarnak, de az ilye pasikaknak fogalmuk sincs az igazi erzelmekrol sem, csak fullos phinat akarnak es kesz.


van aki nem akar gyereket, vagy csak a 40es éveiben, de a legtobb ferfi ugyanugy akar gyereket (hany férfi van aki akar kisfiut! hogy majd a fiaval igy, ugy) csak sok ferfi azt nem realizalja h ez mivel jar, hogy a no teste megvaltozik, stb. hiszen a ferfi kb semmit nem tesz a gyerekert a kellemes reszen kivul, minden szhart a nonek kell elviselnie. es akkor utana meg cshesztetik, h mar 2 hete szultel megis dagadt vagy es mikor lesz mar megint szexrodeo noverkeruhaban.


igen ilyen pasiknak nem szulnek. es nem is eroltetnem a gyereket olyannal aki nem akarja. de en mar az ismerkedes elejen kozlom, h akarok gyereket egyszer, ha ez nem palya, akkor keress mast. az eroltetesnek semmi ertelme. de az is netto hulyeseg h a ferfiak ne akarnanak gyereket. gondolom apad se akart teged mi? hat mondjuk azt megertenem.

2020. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12%
nem akar igazán egyik sem gyereket, csak van h besikerül, mert nem húzta ki időben a lompost.
2020. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
7%
Hát 3 év után gyereket vállalni úgy hogy nem is állsz készen rá (mivel hogy nem vagy képes lemondani a szexről, pedig már illene ennyi idős terhesen), ehhez csak gratulálni tudok. Aztán egyedül maradsz és siránkozol majd ezen az oldalon hogy miért nem kell senkinek egy egyedüli anyuka
2020. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

#16. Épp ellenkezőleg. Én azt látom, hogy akarnak gyereket, de csak azért, mert nem tudják, mivel jár.


A nők sokkal jobban mérlegelnek, mivel ha nem várt módon becsúszna, ők szívnának sokkal nagyobbat.

2020. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
80%

#15 - a férjem pl a babát választotta, merthogy jelenleg lenne egy Ford Mustang GT-re elegendő készpénzünk, aztán mégis inkább gyereket akart. Jobban is, mint én, hogy őszinte legyek, ha nem rajtam múlt volna, már évekkel ezelőtt apa lenne, de én még nem álltam rá készen. És mégis jelentősen lecsökkent a libidója, mióta terhes vagyok, és nem is csak azóta, hogy kezdett látszani, hanem kábé a pozitív teszttől kezdve. Nem jár prostihoz, eddig se járt, most meg itthonról dolgozva elég jól követhető, hogy nem érintkezik nőkkel gyakorlatilag egyáltalán, azt nyilván nem tudhatom, mennyiszer ránt rá, de figyelembe véve, hogy amúgy én bármikor kapható lennék bármire, akár egyoldalú kényeztetésre is, és mégsem él a lehetőséggel, nem hiszem hogy olyan sokszor előfordulna. Ilyen is van. Egyszerűen őt "zavarja" a tudat, hogy ott a pici a hasamban, rengetegszer átbeszéltük már, tudja, hogy nincs orvosi indoka félteni, mégis furcsának érzi, hogy "köztünk van" a gyerek amikor szeretkezünk, és nem nagyon tud elvonatkoztatni. Most vagyok még csak 30 hetes, de ha esetleg a hátralévő 10 hétben valamikor pont fűtött hangulatban kezdene el úgy rugdalózni a pocimban a baba, hogy azt ő is megérzi, akkor onnantól kezdve semmivel sem tudnám beimádkozni az ágyba. Merthogy megjegyzem, nekem is nehéz néha elvonatkoztatni ettől most már, imádom, ahogy motoszkál meg minden, de egyre zavaróbb úgymond, nem igazán kedvez ez az állapot a szexi női énemnek, maradjunk annyiban. Mielőtt teherbe estem volna, átlag kétnaponta voltunk együtt, miután összejött, átlag hetente egyszer van valami, de ez ingadozó. Hangulattól is függ, volt már, hogy több hét kimaradt, aztán egymás utáni napokon többször ment minden rendesen.


Nálunk az megoldásnak tűnik, hogy sokat beszélgetünk, az intimitást másképp (is) éljük meg- masszázs, összebújás, sok ölelés, ilyesmi. És nem győzöm hangsúlyozni a rengeteg kommunikációt erről, ki mit gondol, kinek milyen érzés. Ezek miatt egyáltalán nem érzem azt, hogy eltávolodnánk, és még ha lesznek is buktatók eleinte egymás újbóli felfedezését illetően miután megszületik a lányunk, akkor is biztos vagyok benne, hogy az nem lesz tartós. Ez is csak egy átmeneti állapot. Minden nehézség a baba körül csak átmeneti lesz. Ezt sokszor elmondjuk magunknak is, egymásnak is, tudatosítani kell. Ez most tart pár hétig, hónapig, utána is a gyermekágyi időszak tart 6 hétig, majd meglátjuk, utána hogy állunk a kérdéshez, de megbeszéljük majd akkor is és közösen keresünk rá megoldást. Mert egy házasság, egy család erről szól, hogy a nehezebb időszakokban nem elzárkózunk, hanem bevonjuk a másikat a folyamatba, és segítjük egymást. Nektek is csak ezt a szemléletet tudom javasolni, őszintén úgy gondolom, hogy bármi más hozzáállás csak káros tud lenni- akár a probléma szőnyeg alá söpréséről, akár egymás hibáztatásáról, vádaskodásról, akár önostorozásról van szó.

2020. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell ezt túlbonyolítani.


Nem kíván téged ennyi. Nem vagy vonzó számára, nem áll fel tőled.


2 lehetőség van:


1. terhesség után is így marad, sőt rosszabb lesz

2. szülés után ha visszanyered az alakodat akkor újra kívánni fog.


De ez most: "Azt mondja félti a picit, fél hogy valahogy meg nyomja vagy meg szorít... Stb" ---> ez kamu

2020. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!