Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyok az elvárásaim? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Nem azt kérdezem, hogy "Ciki-e, hogy még nem volt pasim?" meg ilyen lejáratott kérdéseket.. Hanem, hogy nagy kívánság-e, hogy olyan pasit/férjet szeretnék majd, aki még szűz. (és nem lúzer!) :P

17,5/L


2010. júl. 29. 12:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
sztem egyáltalán nem az.
2010. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
miért akarnál ilyet? nem lesz tapasztalata a szex terén, téged sem fog tudni úgy kezelni... nem azt mondom, hogy legyen 1000 szex. kalandja, de azért szerintem 2-3 szex. kapcsolat egy fiúnál nem árt. A nők más tészták, de szerintem ott sem árt. 33L
2010. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem nagyok, sőt.
2010. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én olyan pasi vagyok. Írj privit!
2010. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sem túl jó ötlet. Egy házasságban fontos, hogy jól összepasszoljatok szexuálisan, is, és ha zsákbamacskát veszel, akkor nagyot bukhatsz!
2010. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2010. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Bár én is jobb szeretném majd egy szűz lánnyal, attól még furcsa. Sajnos a legtöbb lány nem ilyen. De egyátalán nem nagy elvárás, mert pl én is ilyen vagyok.


Szívesen megismernélek :)

Írj privit, ha gondolod!

2010. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez túl nagy dolog.


És igazából neked sem így kellene gondolkodnod, mert a szűz az általában egyenlő azzal, hogy az ágyban is béna sz@r, mert egyszerűen nem volt honnan tapasztalatot szereznie, hiába matyizik naponta kétszer otthon magának. Vagy elmegy fél perc alatt, vagy két óra alatt sem képes rá, vagy fel sem áll neki, annyira izgul a szerencsétlen. Mondom, itt csak a lúzerekre kell gondolni, akik még 18-20 éves korukban is szűzek.


Persze ha arra gondolsz, hogy majd mondjuk egy 16-17 éves szűz pasit szeretnél, szóval nálad fiatalabbat, akkor nem szóltam.

2010. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!