Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok ilyen pasit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen pasit, vagy nagyon nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, de nem tudok összeakadni egy 21-23 éves, kedves, aranyos, rendes, nem dohányzó, laza stílusú (inkább sportcipős, farmeres, pólós), 175-185cm magas, vékony alkatú, férfias, de nem kell, hogy kigyúrt legyen még a pocak sem zavar, ápolt, igényes sráccal. A szemszín, hajszín mindegy, de rövid haja legyen, és ne legyen kopasz. Szerintem nem nagyok az elvárásaim, de lehet, hogy csak én érzem így, 1 pasi volt, aki tökéletes volt számomra, de vele nem lesz semmi, mert most lett valami barátnője, pedig azt hittem talán kedvel.:O:(

Pedig ő tényleg belső tulajdonságaiban is tökéletes volt.:/

20/L


2011. ápr. 27. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is kell. Szólj, ha megvan a metódus! :D
2011. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen vagyok, leszámítva a kort (20), meg gondolom úgy nem kellenék, hogy nem járok bulizni meg semmi ilyen szórakozóhelyre... De ne add fel, szerintem akad pár ilyen. :)
2011. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem inkább pont olyan kéne..:D
2011. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én sem járok bulizni...
2011. ápr. 27. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Hm...érdekes. Igazából nem tudom mi is az igényed. Ebből a kor, a magasság és a sportcípő nem illik rám.
2011. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát... tudom, hogy ez az oldal nem társkereső, de illik rám ez a leírás. Csak eddig érdekes módon olyan lányokba botlottam, akik kihasználtak mert nekik csak "rosszfiú" kell. Ilyen "magányos farkas" típus vagyok, szóval ahogy említettem nem igazán járok szórakozóhelyekre. Ha lenne barátnőm mellettem sajnos csak ilyen "nyálas" dolgokat lehetne csinálni, hogy séta kettesben, kirándulás, mozi/színház, múzeumlátogatás stb ami valljuk be nem fekszik a korosztályomnak. Ha mégis, akkor nyugodtan írhattok egy privit.

2011. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
szar vagy! ez nem társkereső oldal
2011. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ÉN NEM TÁRSAT KERESEK! Azt kérdeztem SZERINTETEK NAGYON NAGYOK AZ ELVÁRÁSAIM?

Amúgy, már ott tartok, hogy mindegy honnan pottyan az ölembe az én kis "hercegem" csak pottyanjon.:P

2011. ápr. 27. 21:07
 9/18 anonim ***** válasza:
nyitott ajtó:D
2011. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem nagyok az elvárásaid :) Az én ötletem, hogy jársz-e esetleg valamilyen tánc helyre, például a salsa. A salsa tánc kifejezetten az ilyen típusú fiúkkal van tele, elvileg :D

(nővérem ott szedte fel mind a 3-rom, eszméletlen cuki pasiját)

2011. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!