Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok? Minnél többen írjatok!

Figyelt kérdés
a barátotokkal lebeszélnétek valamit és több nap után közli h neki van más progi(ami a megbeszélés után alault) és közölné veletek hogy mindenképp oda megy?
2010. júl. 29. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
balázs? :O
2010. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat szeretnék....
2010. júl. 29. 12:29
 3/15 anonim ***** válasza:
kiakadnék,hiszen mi hamarabb beterveztünk valamit.nem esne jól,és ezt a tudtára is adnám,és megmondanám,ha neki fontoSabb más,mint én akkor ezekután,nekem is minden fontosabb lesz nála.:D
2010. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
én is teljesen ki vagyok bukva...:S
2010. júl. 29. 12:30
 5/15 Timi: ) ***** válasza:

Hát bántana a dolog,és a végére járnék,hogy miért inkább oda" megy,valami van a háttérben,kavarás vagy valami,én biztos utána járnék mi is az igazság,mert ha én megbeszélek valamit és azt mondja ok,utána visszamondja,mert jajj közbejött valami,akkor először megkérdezném micsoda? ha nem tud válaszolni egyértelmű,hogy van valami kavarás a háttérben.

Remélem jól értelmeztem a kérdésed!

23/L

2010. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom mi jött közbe..Haverja elhívta magához. Hívott engem is de én meg nem tudok menni, de miután közölte h ő mindenképp odamegy velem vagy nélkülem már nem szeretnék menni. Ezen a kijelentésen akadtam ki h ő mindenképp odamegy.. mert ha egy városba laknánk, de így h több mint 100 km van köztünk
2010. júl. 29. 12:34
 7/15 anonim ***** válasza:

Fiatalság, bolondság:)

Mondom ezt 26 évesen!

A fiatal fiúknak még fontosabbak a haverok, mint a barátnő, de idővel megkomolyodnak ám. A férjemnek pl nem hiszem, hogy tudnának már olyan programot mondani, ami miatt lemondana egy előre megbeszétl dolgot velem, meg a kislányunkkal. Egy bizonyos kor után fontosabbnak kell lennie a családnak, mint a haveroknak. Akinél nem így van, ott valami gáz van.

De tizenévesen, meg huszonegypár évesen szerintem ez még nem így működik, bár nekem is nagyon rosszul esett volna anno, ha egy közös programot így lemondott volna a párom.

2010. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
20 vagyok ő meg 22
2010. júl. 29. 12:35
 9/15 Timi: ) ***** válasza:

Szóval hívott téged is,akkor nem olyan nagy a gond itt,csak neked rosszul esett a dolog.Nem csinált ő semmi rosszat,csak a haverjait sem akarja hanyagolni,amit jól is tesz,te is mehettél volna,ha nem hív téged az lett volna gáz..szerintem légy nyugodt,nem olyan nagy probléma akkor ez,beakart téged is vonni a dologba,csak te megsértődtél,majd kibékültök ha lenyugszol.

Nem lesz semmi gond.

23/L

2010. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De hogy mondhat ilyet h elmegy velem vagy nélkülem mindenképp.... arról nem is beszélve h a héten már voltak közös progin.... és mi előbb lebeszéltük ezt
2010. júl. 29. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!