Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hianyzom neki, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hianyzom neki, lehet köztünk még valami?

Figyelt kérdés

Az ex baratom szakitott velem kb 3 honapja. Aztan egy darabig se veled, se nelkuled viszonyban voltunk. Kb 1,5 honapja nem beszelunk, azaz 1-2 alkalmat kivéve. Ezek elkerulhetetlenek voltak. Ő ezalatt az ido alatt elkezdett tallakozgatni valami lánnyal, akivel jol erezte/erzi magat, de nem tudja, nem hiszi h akar tőle komolyabban bármit azon kívül, hogy töltenek együtt időt. Jelenleg nem tudom mi a helyzet kettőjük között. Sejtesem szerint nem lett belőle semmi.

A srác nem keres engem, de minden nap megnézi reggel és este is az instagram stoymat. Lehet ez egy jel arra, hogy hianyzom? Talan van remeny kettőnknek?


2020. máj. 12. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remény mindig van, de nem hiszem, hogy lesz ebből komolyabb kapcsolat.
2020. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz más lány kéznél, majd elővesz. Szerintem fölösleges ezt erőltetni, a szíved mélyén te is érzed, hogy ez már nem lenne olyan, mint régen, ezért is tetted fel a kérdést.
2020. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak kíváncsi, vagy végig nézi a sztorikat. Nem kell minden apró dologba mindent belelátni, csak magadat lovalod bele ezzel sajnos.
2020. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem követjük egymást instagramon, így nem látja a felső sávban a storymat, tehát az biztos, hogy napi többször rákeres a profilomra.

Nem szeretném belelovallni magam, de azért picit él bennem valami remény féle, és pont ezért kíváncsi vagyok véleményekre, tapasztalatokra.


Btw mindenkinek köszi a választ.

2020. máj. 12. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki, akkor keresne, tudatná veled. Nem a közösségi oldalak határozzák meg az érzéseket... és tenne érted, ha annyira akarna, de nem. El kéne felejtened.
2020. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!