Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Árpi kérdése:

Együtt vagyok egy lánnyal. Értelmes megoldás?

Figyelt kérdés
Régebben futólag megemlítette, hogy az apukájára hasonlítok így külsőleg. (aki mellesleg elhagyta). Azóta szakítottam a lánnyal kétszer is, illetve többször is megmondtam neki, hogy nem kérek belőle, de most elegem lett és elbeszélgettem vele, hogy miért jön még mindig utánam, ha már többször is megbántottam. Azt felelte szerinte azért, mert se papája, se bátyja, vagy pasija, az apja meg elhagyta én meg hasonlítok rá egy kicsit. Azt mondta, hogy talán azért mert nincs mellette férfi. Szerintetek ez igaz? Csak azért mert egy srác kicsit hasonlít az apjára, képes bármit elszenvedni érte, csak hogy mellette lehessen? Komolyan bármire képes, ha rábeszélem!
2011. márc. 21. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a szegeny lany lelkileg nagyon beteg. Tegyel meg neki egy szivesseget, es ahelyett, hogy jatszanal az erzeseiddel, hagyd el, veglegesen!

Mert igen, elofordulhat, hogy azert vonzodik hozzad, mert az apjat latja benned:S De ez betegseg. Te pedig jo nagy goreny vagy, ha vissza is elsz vele.

2011. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy maradj mellette, vagy hagy el végleg. a döntés a tiéd. de ne használd ki.
2011. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

vissza éltem vele, mert soha nem találkoztam ilyen lánnyal, és nem tudtam hogy ilyesmi húzódik meg a háttérben.

Eddig nagyon normálisan viselkedett nincs vele baj, mindig vidám, beszédes, sok a barátja, csak sohasem adja fel nálam a próbálkozást. :/ Most ott tartunk, hogy összejárunk néha dumálni meg szexelni. Ezt egyébként ő találta ki :/. Kb így kért meg: néha jól esne ha lefeküdnék vele, nem bánnám?

És én hülye állat, eddig csak azt hittem tényleg csak egy kis szexre vágyik, mert azt mondta csak addig csinálja velem, amíg össze nem jön valaki mással, akit kiszúrt magának.

De így, hogy beszélgettünk a erről az egészről, meg az apjáról... :/ kétlem hogy valaha is összejön neki más srác, csak engem hiteget, hogy vele maradjak :/

De ennek tudatában már nem akarom ezt az egészet folytatni, segíteni akarok neki. Az lenne a legjobb ha MEGINT visszautasítanám? :/

2011. márc. 21. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
nem segicss neki lelkét ápolni ne feküdj le vele csak umálj vele légy kedves stb... és msotmár ne csinálj semmi olyat vgele csak lelkizz::S:S (15/L)
2011. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most, hogy igy jobban kifejtetted, egyertelmuen azt gondolom, hogy o csak jo fej probal lenni, es ha maskepp nem is legalabb egy kis szeletet megtartani beloled. Meg ha ez az is jelenti, hogy csak eleddobja a testet. Mert, ha csak egy ropke szex is, nem veszit el teljesen.

Sajnalom szegenyt. A legbolcsebb, amit tehetsz, hogy meg csak ne is baratkozz vele. Mert azt biztatasnak fogja venni!

2011. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Funktasztikus ***** válasza:
ez sztem apa komplexus vagy mi:S beszéld meg vele véglegesen....
2011. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!