Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, hetente 2-3 alkalommal tudunk találkozni, akkor is csak 1-2 órára. Amikor nem vagyunk együtt akkor egész nap kb alig beszélünk, néha azt sem tudom mit csinál, hol van, kivel van. Meg mondott nekem már olyat is, hogy ő nem az a nagy együttalvós. Tegnap is mondtam neki, hogy vettem csokit és megehetnénk együtt, és az volt rá a válasz, hogy mostmár mennie kell, mert a haverjai várják inni. Én kicsit úgy érzem, hogy ez nem egy kapcsolat, hanem inkább barátság. Ti mit gondoltok erről? Miért szar le ennyire?
2020. máj. 13. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Le is fekszel vele?
2020. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. máj. 13. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van veled, hogy legyen valaki. Kb nulla energiát rak a kapcsolatba, ennyire is vagy neki fontos. Hagyd a francba, ebből sose lesz normális kapcsolat. Aktuális p.na vagy neki nem élete párja.
2020. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

🥵🥶

Hát akkor ennyi!!!

Erre tart Téged!mármint a szexre.

Nagyon sajnálom amit Veled tett, de Neked legyen több eszed legközelebb.

Ne alacsonyítsd le magad, egy értékes szerethető ember lehetsz, ez a viselkedés meg csinál Belőled tánczos majmot.

Azért mert a világon szinte mindenki így csinálja, és sugározza feléd Neked nem kell ezt tenned magaddal!!!

Ez egy buli ember, épp kiéli ki szórakozza magát, Te meg voltál hozzá az egyik ezköze.

Azt hiszem, mikor azt mondtad neki vettem csokit együtt megehetnénk, ő meg megy a haverjaival inni az volt a mélypont.🤮


Ha ismerkedni szeretnél ajánlom, ha meg vagy keresztelve a saját felekezeteden belüli ifi csoportokat. Ahol rendes, becsületes, hitbenjáró emberekkel találkozhatsz, ismerkedhetsz!

"Mert a ti testetek a SzentLélek temploma, nehagyátok semmivel beszennyezni azt."

2020. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem számára ezt jelenti a kapcsolat.

Az egyik exem nekem is ilyen volt, ő maga mondta, hogy már a barátnőjenek tart, meg hogy hosszú távban gondolkodik, aztán utána meg ugyanígy viselkedett.

És amikor kiakadtam ezeken, azzal jött, hogy hisztis vagyok, hogy ő nem igényli az egész napos kommunikációt, nem annyira megy neki az intimitás (együtt alvás pl), ő nem igazán társas lény, stb. De érdekes, a haverjaival heti 7 napot találkozott kb...

Szóval, esélyes, hogy ez a srác is ilyesmi típus.

2020. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van benne valami, mert ő is mondta, hogy hosszú távban gondolkodik, meg fontos vagyok neki, meg tényleg úgy viselkedik velem, amikor velem van , mint a barátnőjével, tehát drágámnak hív, meg ha mondom neki, hogy ráérek akkor 15 perc múlva itt van nálam. Csak sokszor meg annyira semmilyennek érzem a kapcsolatot.. de akkor ő ilyen és kész :D
2020. máj. 13. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

5-os vagyok.

Én mondjuk elcsesztem vele a sok veszekedéssel, de felmerult utána bennem, hogy ha eltelt volna még pár hónap, lehet, hogy jobban megnyilt volna nekem, ki tudja. Mert amúgy előtte mindig szakított vele mindenki, sokat csalódott.

2020. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Kérdező!


De butus vagy!

A drágám meg a szivem egy sablon szöveg, bárki bárkinek mondja manapság, tartalom nélkül. Ahogy ez a kapcsolat is tartalom nélküli.

Ha ráérsz 15-perc múlva ott van?

Persze egy gyors menetre beugrott.

A valóságot lásd!!!

ő nem ilyen és kész, mert téged teljesen leamortizál, elveszi ami kell, és ott hagy.

ő egy nyerészkedő, és bántalmazó ember, mert vissza él az érzelmeiddel.

Ne akard hallani, mikor a hátad mögött a haverjaival inni van, miket mondhat.

Meg kell fizetned az árát így is úgy is a rossz döntésed következményének,de bár minnél hamarabb túlesnél rajta, és nem sérülnél komolyabban, hosszabb távon miatta.

2020. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez áll az 5-7-es válaszadónak is!

4-8-as vagyok.

Örülj neki 5-7 válaszadó hogy megszabadultál ettől.

Ideges meg veszekedős meg attól voltál, hogy csak használni akart, és Téged ez bántott.

Nem voltál ebben a részében hibás, mert ő váltotta ki.

Később megnyilt volna, ez is csak önámítás, légy magadhoz őszinte.

Azért szakított vele mindenki mert így viselkedett, Te csak egy újabb áldozata voltál. És ocska szövegek nem kell intimitás, meg együtt alvás, persze mert annak az ő részéről nincsen haszna.

Az csak Neked lett volna jó, mert próbáltad szeretni, de ő erre nem volt kíváncsi.

Ha szeretet volna viszont, és ez a Kérdezőre is áll, nem csak használni akarnának, menne az együtt alvás.

2020. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minek fekszel le egy ilyen macskajancsival? Nonszensz.
2020. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!