Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel??L

Figyelt kérdés

Összevesztünk nagyon durván a barátommal...

Megbeszélni nem lehet,mert meg sem hallja amit én mondok,de közben meg ilyen nyájasan,higgadtan,álszenten beszél hozzám,hogy mennyire szeret engem ,milyen fontos vagyok neki...Közben meg ha kérek valamit tőle akkor sosem csinálja úgy,hanem azt mondja ,hogy biztosan nem fogja az én akaratomat teljesíteni,felejtsem el nem fogja a "seggemet nyalni". Ha bármin összeveszünk is és tényleg ő bánt meg akkor is "biztos nem fogok neked pitizni,hogy kibéküljünk " stb... Nagyon sokszor semmibe vezi az akaratomat. Pedig komolyan mondom én mindent megteszek ,hogy neki jó legyek,teljes szívvel szerettem őt,minden hülyeségét teljesítettem,tudom miket szeret és mindig meglepem vele őt,rengeteget bújok hozzá,simizem,dícsérem,felnézek rá...még ő is mondja,hogy kb tökéletes vagyok. Erre fel bárkit elém helyez,a semmiből utolsó órákban mondja le a velem való találkozókat. Most is ezen vesztem vele össze nagyon és elmegy a füle mellett,hogy ezzel iszonyatosan megbánt.

Nem tudom mit tegyek,vagy tehetnék?? Állítása szerint nagyon szerelmes belém és tökéletes vagyok neki.Mégis rengeteg olyan dolgot tesz amivel egyáltalán nem ezt mutatja sokszor úgy érzem azt hiszi mivel szeretem bármit megtehet velem.



2020. máj. 13. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék!
Te vagy a hisztis,,szegény srác.
Közönyös lennék én is vele.
Randiznék,Megcsalnám titokban.
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasinak a fejébe száll ha túlságosan szeretik. Ilyen helyzetben jobb minél előbb szakitani.
2020. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mit tegyek,vagy tehetnék?"


Meddig akarsz rabszolga szerepben élni?

Megmondta és azt is teszi: nem érdekli, hogy neked mi a jó, mi nem, azt csinál, amit akar.


Leírtad, tehát tudod, hogy nem jelentesz neki semmit.

Én már az első olyan mondatra otthagytam volna, amiben azt fejtegeti, hogy nem számít, hogy én mit szeretnék, csak az számít, amit ő akar.

2020. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De akkor miért hajta folyamatosan,hogy amúgy mennyire szeret? órákig képes írni sms-t és telefonálni,hogy mennyire szeret és így meg úgy.

Csak amikor meg bizonyítani kell akkor marad alul. Még mindig alig beszélek vele vagyis nagyon dühítő amit tett és nem is nagyon fogom ezt eltűrni. Durván változtatok a viselkedésemen ,mert úgy látom ez a mindent megteszek érted és szeretlek nagyon nem nyerő. Vagy pedig dobom ,el kellene gondolkodnom miért vagyok vele ezekután csak most van jobb dolgom is

2020. máj. 14. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

"órákig képes írni sms-t és telefonálni,hogy mennyire szeret és így meg úgy. Csak amikor meg bizonyítani kell akkor marad alul."

Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Pofázni mindenki tud, annál könnyebb dolog a világon nincs, szerinted a szavaknak tettek nélkül mennyi súlya van? Megsógom, semennyi. Én is szívesen felhívlak és 2 órán keresztül mondogatom neked, hogy mennyire szeretlek, de az pont ugyanakkora hazugság lesz, mint amivel a barátot etet téged.

2020. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vissza él a te jó indulatoddal/szeretetteddel. Neki ez így nagyon is kényelmes, hogy te ott vagy neki, aki mindent megcsinál szó nélkül, aki szereti, aki tűri az ő bunkóságát, de cserébe te nem kapsz semmit. Egyszerűen megteheti veled ezt, amit csinál, ha annyira szeretne, akkor hidd el nem lenne neki annyira nagy teher, hogy mikor összevesztek ő is mondjon annyit pl., hogy “ne haragudj szeretlek” ez, akkor természetes lenne számára, de te szépen tűrsz, elnézed neki és kiszolgálod.
2020. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!