Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen tuskó emberrel?

Figyelt kérdés

a párom meg van sértődve amiért már nem bízok benne. de hát hogyan bízzak, amikor a volt nőjének elkezdett nyíltan irogatni, neten kedvelgeti a képeit amióta szakított a pasijával.

ha én merek kérdezni nromálisan, higgadtan bármit, egyszerűen rámförmed hogy nekem kényszerképzeteim vannak, meg téveszméim, már egy kérdésért is hibás vagyok.

ha hallgatok akkor meg az a baja hogy nem mondom el, mi bajom.

szerinte mindenről én tehetek, mindenben én vagyok a hibás, ő szent és tévedhetetlen.

most hogy már nem bízok meg benne és nem mondom el a kis lelki nyavajáimat meg félelmeimet mert úgyse fogná fel, vagy nekemtámadna ezért is rossz vagyok.

persze ő sunnyoghat, ahelyett hogy őszinte lenne, nekem eshet.

már nem az 1. pasi aki ilyen, találkoztam többel is.

miért nem lehet belátni a saját tévedéseit, bocsánatot kérni, vagy legalább őszintének lenni?

vagy akkor legalább ne csodálkozna ha a viselkedése után úgy viszonyulok hozzá, ahogy

szerintem a kapcsolat már menthetetlen, de tanulni akarok belőle

mit csináljak másképp? mik azok a jelek amikből már az elején kiderül hogy a pasi ilyen hibáztatós, meg támadós és képtelen az önkritikára?


2012. jún. 18. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem néztem meg. a bánat akarja visszahódítani
2012. jún. 18. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és mióta jelentkeztek nála ezek a dolgok? Az már nagyon helyes, hogy el fogod hagyni, ugyanakkor nem hiszem, hogy kétszer belefutsz ugyanebbe a tipusba, vagy ha mégis, akkor idejében el fogod tudni hagyni, szóval ezentúl nem hinném hogy mást kellene tenned. :)
2012. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a probléma valójában az, hogy nekünk nőknek, érthetetlen, hogy hogy képes valaki ennyire ilyennek lenni. Akadnak akik kijelentik, hogy ők csakazértsem változtatnak magukon, viszont elvárják, hogy mi idomuljunk hozzájuk 100 %-ban.

Persze ennek a tökéletes beteljesülésére nem sok esély van, így persze, hogy a "tökéletes" marad tökéletes, az "alkalmazkodó" pedig egy hülye normálitlan csaj,akit mindenért lehet okolni, hibáztatni...


Am szerintem ezeket a dolgokat, hogy honnan lehet tudni, egy mód van rá hogy kiderítsd.. beszélgess sokat a kiszemeltteddel, mielőtt együtt lennétek, és a bocsánatkérős, problémás helyzetekben elemezd a viselkedését reakcióit... A másol, meg hogy ne tarts görcsösen erről, hogy mindig ilyennel találkozol, fog jönni jó is :)

2012. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!