Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó, ideiglenesen távol vagyunk egymástól, és én sokkal többet teszek a kapcsolatba mint ő.

Mindig keresem,hívom, skypeolásra hívom fel a figyelmét, meg ilyenek.

Tegnap este megbeszéltük, hogy ma reggel skypeolunk. Ő reggel elfelejtette, én elmentem a dolgomra, írtam neki délelőtt folyamán, hogy tudunk e most skypeolni,ha már reggel elfelejtette. Mondta hogy pont főz. Mondom, ha nem akarsz nemkell.. Erre leugatta a fejem, hogy neki most főzni kell ígyis úgyis, mert éhes, és már kilyukad a gyomra. Én meg összevesztem vele, hogy normálisan beszéltem , ha nem szeretne nem fontos.. Ekkor bocsánatot kért,mondta kaja után skypeolhatunk. Most meg mondja, hogy nem lenne e gáz este, mert most indulnak..


Nem a skypeon van a hangsúly, hanem hogy tudom, hogy sz.rik az egészbe,és ha szólni merek neki én vagyok a rossz mert én mégis mitképzelek magamról, ő nagyon elfoglalt.Akármilyen bajom van mindig leugat, ha szólni merek. Mihez kezdjek??


2014. jún. 30. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sarok rád
2014. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nők bonyolultak ,lehet tényleg sok dolga van, de mindig nem lesz neki,,tehát ez előbb utóbb kibukik ,ha valóban lesza@rja az egészet.

Próbáld meg ,hogy most te nem keresed mondjuk két napig,, még ha belebetegszel akkor se írj neki. Jó teszt arra,mikor fogsz hiányozni neki.

2014. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ , hogy milyen időközönként keresed. Írtad , hogy "mindig", na már most csak nagyon kevés embert nem zavarja az , hogy valaki egész nap őt keresi. Mindenkinek megvan a saját élete, nincs szüksége arra , hogy te minden nap irogass neki. Tudom , mert én is ilyen vagyok.
2014. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!