Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul megy a hataron vagy sem?

Figyelt kérdés

Roviden es lenyegre toroen fogom leirni a kerdesemet. Parom par napja emlitette es panaszolta, hogy hogy reagaltak az uzenetere. Ismeretlen ferfiak ismerkedes celjabol irnak ra, mint kiderult o kevessegbol valaszolgat nekik es kommunikacioba kezd veluk. Sosem tartottam porazon, akarhova elmehet, exevel talalkozgat, kulon programokat is szoktunk csinalni. Viszont en gondolkodoba estem, hogy miert is kell mindenkivel elkezdeni beszelgetni szimpla kedvessegbol, mikor nyiltan olyan celbol irnak ra. Soha nem zavart, hogy joban van ferfi kollegakkal es el is megy veluk programozni, viszont nem ertem, hogy ismeretlen szemelyekkel miert van ez a megfelelesi kenyszere? Jogosan zavar a dolog?


27F, baratnom pedig 26


2020. máj. 14. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen jogosan szerintem. Én már ott tátottam a szám, hogy "exével találkozgat, férfi kollégákkat programozgat"... Nyilván a beteges féltékenykedés se jó, de ez a két véglet. Te túl hosszú "pórázon" tartod. Lehet pont ezért beszélget velük, mert féltékennyé akar tenni, mivel soha semmire nem féltékenykedsz. Sajnos csúnyán hangzik, de a nőknek néha jól esik a féltékenység, persze nem túlzásba véve, csak egészségesen.


25/N

2020. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Bennem volt fiatalon egy ilyen belső kényszer, hogy mindenkivel legyek jófej, mert gyerekként nem voltam populáris, első párom is csak 19 évesen volt.

Aztán rűjöttem, hogy ezzel olyan szituációkba keveredek, amelyeket én tulajdonképpen nem is akarok. Férfiak félreértik, olyan emberekkel "kell beszélgessek", akikhez semmi kedvem.

Meg kellett értsem, hogy miért nem bírok valakinek nemet mondani, ehhez rá kellett jöjjek a fenti gyerekkori dologra. Azóta tudatosabban nemet mondok, és már nincs lelkiismeretfurdalásom, ha valaki ismeretlen üzenetét egyszerűen törlöm olvasatlanul. Néha visszacsúszok, de kevésbé.


Lehet a párod is ilyen, de tök érthető, hogy ez zavar téged. Meg kéne beszéld vele, hogy ez zavaró és tanuljon meg nemet mondani tudatosan.

2020. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Veled hogy állt szóba?? Valaha te is voltál ismeretlen, vagy az más?????
2020. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Sztem a felsorolásból az exbarátjával találkozó gáz, a többi nem. Az nem "hosszú póráz", hogy """engeded""" a kollégáival programokra meg ilyesmi. Ez alap dolog kéne legyen, hisz mindenkinek vannak jófej kollégái, barátai, teljesen mindegy milyen neműek. Tehát ez még nem hosszú póráz, ez egy normális beállítottság. Az exes dolog, az már gáz, azt én se nézném el és neked se kéne. Ő a múlt, maradjanak max ismerősök facebookon, de mi az istenért találkoznak? Maradék otthagyott cuccok miatt az oké, ezen kívül semmi más indok nem elfogadható.

Az meg, hogy ismeretlen emberek beszélgetnek vele facebookon, te ezt amúgy honnan tudod? Csak nem csekkolgatod a telóját? Mert ez is túlmegy ám a határon, ha már a kérdésedre kell válaszolni :)


22L

2020. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Soha nem neztem bele, nem is szandekozom. Irtam a kerdesemben is, hogy a parom emlitette. Meg is akarja mindig mutogatni, hogy nezzem meg, en meg mondtam, hogy felesleges, hisz bizom benne :) Mindent nyiltan megbeszelunk, elmond minden ilyen jellegu kissebb/nagyobb dolgokat is :) Bizom benne, o is bennem, ezert is megy nalunk myiltan az ilyenekrol valo kommjnikacio is. Csak ez most negativ erzesekkel toltott el, amit tegnap emlitettem is neki. Azt valaszolta, hogy nem szeretne bunko lenni es semmi celja nincs belole
2020. máj. 15. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem normàlis dolog
2020. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!