Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön nyaralás mennyire fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön nyaralás mennyire fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Pl. Velencei karnevál barátokkal vagy amerikai önkéntes munka

2020. máj. 15. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem
Persze, menjen csak
Ha az egyik nem ér rá, a másik ne mondjon le róla a kedvéért
A komolyabb utakra közösen illik menni, de egy hosszú hétvége belefér
76 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy milyen a kapcsolat, mennyi ideje tart, stb.

Adnál még pár infót?


De ettől függetlenül Velence bármikor, az amerikai önkéntes munka már más téma kicsit.

2020. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Például, 3 éves kapcsolat, a pasi dolgozik, a nőnek adtak ki szabit. A nő unatkozik, ezért keres olcsó repülőjegyet és hostelt. Oda megy, ami olcsó.
2020. máj. 15. 14:29
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Őszintén szólva én nem élvezném annyira a párom nélkül és ő sem nélkülem, ezért nekem az ilyesmi mindig nagyon fura. Nem lenne kedvem nélküle menni napokra, hetekre, főleg nem olyan helyre, ahol nélküle még jól is kellene éreznem magam... A barátaink nagyon szeretnek mindkettőnket, így nem kérdés, hogy jönne a párom is.
2020. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Csak tudod teljesen más dolog elmenni Velencébe pár napra, ami gyakorlatilag a szomszédban van, vagy több hónapra elutazni egy önkéntes munkára egy másik kontinensre. Ezt nem is nevezném nyaralásnak.
2020. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha a másik egyáltalán nem akar menni akkor oké, nem kell róla lemondani. De ha amúgy mennek csak nem ér rá akkor elég bunkóság elmenni nélküle.
2020. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%
Egyiknek sem örülnék. Nyaralni velem jöjjön. Más ha szórakozik a haverokkal egy estét aztán haza jön. A külföldi munkának végképp nem örülnék.
2020. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
A munkahelyemen nagyon sok ügyféltől halljuk egész nyáron, hogy a férjem itt nyaral én meg itt....
2020. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%
Én egyáltalán nem bánnám. Nem a rabom, hogy korlátozzam, ha egy pár napra el akar menni. Ha hetekre, hónapokra készülne, annak nem örülnék, de ha pl a szakmai fejlődése múlik rajta, vagy régi nagy álma volt 3 hónapot Amerikában tölteni, hát ki vagyok én, hogy megtiltsam neki :D Egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom és egymás támogatása, fejlesztése, nem elnyomása és bekorlátozása.
2020. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
28%

Aha. Te vagy a lány.


ŐSZINTÉN!


Elengednéd a pasid Amsterdamba vagy Thaiföldre a haverjaival?

2020. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%
Azért Amsterdam vagy Thaiföld nagyon nem a velencei karnevál, már bocs. :-)
2020. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!