Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jelenti egy kapcsolat végét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jelenti egy kapcsolat végét?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A szakítás. Nem tudom mit szeretnél hallani, mindenkinél más a probléma.
2020. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb 1 millió dolog vezet el egy kapcsolat végéig....
2020. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor már nincs érdeklődés, nincs szeretet, nincs tisztelet, nincs törődés és akkor ezekből kiindulva történik a megcsalás stb., de pl. még a bántalmazás szavakban/tettekben, egyik fél birtoklása, kisajátítása. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos van még, ami egy kapcsolat végét jelenti. Legegyértelműbb nyílván az, mikor kimondják, hogy “vége” és szakítanak.
2020. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt jelenti hogy végre újra önmagam lehetek

Végre újra nyugodt életem van

Végre új életet kezdhetek nélküle

És végre kijelenthetem hogy nem fáj és nem hiányzik. Mert elerte, hogy többet ne hianyozzon.


Végre nem kell azon agyalnom hogy jó leszek e így neki.


Ma pl egész nap ettem és filmeztem, de annyira élveztem mer végre nem szólt be senki hogy mit eszek, mennyit, és hogyan..

(vékony vagyok..)


Tehát nekem röviden a nyugalmat jelenti és az új életet :)

2020. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!