Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat veget jelenti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat veget jelenti ha nem kivanom?

Figyelt kérdés
20/L. 2 eve vagyok egyutt a baratommal, semmi problema nem volt 1,5 evig, semmi veszekedes, nagyon boldogok voltunk....Viszont fel eve rossz minden, meghizott, nem torodik a kulsejevel, ellustult, sokat veszekszunk...es a szex se jo (huvelyi orgazmusom nincs, lehet ez is lehet az oka a dolognak hogy nem kivanom) a lenyeg hogy nem kivanom, szinte alig smarolunk csak egy csok neha, szex egyre ritkabb max 1x egy honapban, regen imadtam kenyeztetni kezzel, szajjal is...de mara ezis elmult. Egyszeruen nem kivanom vele mar, hiaba probaltam javitani....ez a kapcsolat veget jelenti? Erdemes a szex miatt szakitani? En meg mindig szeretem, de ugy erzem szuksegem van mas partnerre is hogy kitapasztaljam mi jo nekem, de annyira faj nem szeretnem elvesziteni ot...azt hittem o lesz az igazi...

2019. ápr. 17. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt a mondatod nem értem, hogy "szükségem van más partnerre is hogy kitapasztaljam mi a jó nekem"...(???)

Miért, egyedül nem tudod kitapasztalni? Ebből a kérdésből nem derül ki, hogy a tyúk volt előbb vagy a tojás (előbb te kezdtél el negatív érzéseket táplálni iránta ami lelkileg tönkretette s meghízott, vagy előbb hízott meg s te azután nem kívántad többé)

Minden esetre vége a kapcsolatodnak szerintem. De nem azért mert nem kívánod, hanem mert nem akarsz ezen javítani már

2019. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!