Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a barátom, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátom, szerintetek ez a kapcsolat végét jelenti?

Figyelt kérdés

Jól induló kapcsolat volt ez, viszont mára sok elfojtott düh keletkezett bennem. Néha nagyon igazságtalannak érzem, amit velem tesz. Férfi létére állandóan az ő lelkét kell ápolnom, amit az elején szívesen megtettem, de néha már kicsit lefáraszt. Sosem tartja szem előtt, hogy nekem mi hogyan jó, csak az számít, hogy minden az ő elképzelései szerint legyen. Szerinte az a normális, ha mindketten törekszünk a fejlődésre, és hogy egymásnak tökéletesek legyünk, ezért elvárja tőlem, hogy én ne stresszeljek és lelkileg legyek a toppon (de neki nyújstak állandó támaszt). Igazságtalan, és esélyem sincs az igazamat és érzéseimet megosztani, mert mindent átalakít és áldozatnak állítja be magát. Néha az az érzésem, hogy azt akarja hogy a világomnak ő legyen a közepe.

Ha nem simogatom amikor nála vagyok, ki van akadva mert ő igényli. Én megvagyok simogatás nélkül. “Elvàrja” hogy amikor megkíván, rögtön megkaphasson. Nekem nincs mindig kedvem a szexhez. (fáradtan, munka után, menstruáció alatt

Egyszerűen érzem, hogy valami nem jó, nagyon elvette az önbizalmam, viszont nem tudom elhagyni.


2019. jún. 7. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
dobd ki
2019. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

"viszont nem tudom elhagyni"


Akkor megérdemlitek egymást, sok boldogságot.

2019. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod elhagyni, és ugyan miért? Semmit nem kapsz ettől a kapcsolattól, csak elvesz az életedből ahelyett, hogy hozzáadna, nem vagyok boldog, könyörgöm, mire vársz még? Minek kell még történnie ahhoz, hogy végre lépj?

Ennél a szarnál egyedül is fényévekkel jobb.

2019. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

"azt akarja hogy a világomnak ő legyen a közepe"


Nos, mindenki ezt akarja a párjától, aki egy életet tervez vele. Más kérdés, hogy a te párod ezt nem viszonozza ezek szerint.


Szerintem van benne igazság, ezzel a mai nyomorult hozzáállással ellentétben, hogy "szeressen úgy ahogy vagyok", valójában a kapcsolat egy 3. ember ápolására szolgál: Ő a Kapcsolat.


Szerintem nem vagytok osszevalók, mert neked is ezt kellene érezned,amit neki.

2019. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rockarc ***** válasza:
54%

Van egy ferfianak latszo targyad, aki kihasznal erzelmileg. Az ilyet kerulni szoktak a nok, te hogyhogy nem?


43F

2019. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hozzászoktál... És parázol, hogy úúúúúú ki tudja meddig leszel egyedül
2019. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Az nem idegesít, hogy ezt te hagyod magaddal megtörténni?


Önbecsülés...

2019. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagytad,azért jutottál vele idáig.Kiszolgáltad az önzését..Ö ilyen,neked kell lépned,ennyi.
2019. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!