Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már a kapcsolat végét jelenti? 26/N

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt, 3 éve közös lakásban. Szex szinte egyáltalán nincs, amikor pedig van, az is olyan, hogy inkább ne lenne.. Ő a legfontosabb ember az életemben, mindennél jobban szeretem, de néha úgy érzem, mintha a gyerekem lenne.. Minden döntést én hozok meg, minden számlát én fizetek, benne még csak a gondolata sem merül fel annak, hogy valamerre haladjon, valamit kezdeményezzen a jövőjével kapcsolatban. Szó szerint úgy élünk, mint a nyugdíjasok életük vége felé. Sokat beszéltem vele erről, de ő nem érzi, hogy itt bármi probléma lenne..
2018. ápr. 12. 20:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető volt a számlás rész, nyilván közös kasszán vagyunk.
2018. ápr. 12. 20:58
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számodra biztos. Neki viszont meglepetés lesz.
2018. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj! Nem fog ez menni.
2018. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé úgy néz ki igen
2018. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csodálom hogy eddig bírtad egy céltalan ember mellett.
2018. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát ez nehéz lesz.

Amúgy egyáltalán nem szoktunk még csak összekapni sem, simán belenyugszik mindenbe.

2018. ápr. 12. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
gondolom, depressziós. de nem neked kell megmentened.
2018. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha szeretsz főnök lenni. és anyáskodó típus vagy, akkor a pasid egy főnyeremény. Írasd be egy suliba, aztán küld el az önéletrajzát jó munkahelyekre, menedzseld az életét. Figyelj, van akinek ez bejön! Amúgy ez neki marhára kényelmes helyzet, nem is igen akar változtatni rajta.


Egyébként csak idő kérdése hogy szétmenjetek.


Tik-tak-tik-tak... tik-tak-tik-tak.

2018. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A palid életképtelen, lépj le mielőbb.
2018. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8 Dehogy vagyok.. De ha nem csinálnám ezt, soha nem haladnánk semerre.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2018. ápr. 13. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!